Monday, October 12, 2015

Kärbes

Juba mõnda aega elab meil siin üks kärbes. Aeg-ajalt ajan ma teda taga ja üritan temast lahti saada, aga siiani ebaõnnestunult. Ta tavatseb just selliste asjade peale maanduda, mida rätikuga just lööma ei hakka. Üks päev tuli naabrikass ja vaatas ka seda kärbest väga huvitavalt, aga ka tema ei hakanud teda kinni püüdma (selle asemel tegi käpaga lahti riidekapi lükandukse (mille ma just olin kinni pannud!)ja seadis end minu pluuside peale magama... aga ju tal oli seal igav, sest eriti kaua ta seal ei olnud. Kui ta välja tuli, siis panin nahkkindad kätte, võtsin ta peaaegu sülle (sest ma kardan, et ta kriimustab mu täitsa lõhki) ja tõstsin taas välja. kriimustada üritas, aga kindad päästsid mu).
--
Läksin täna uuesti Prismasse, sest eile jäi paar asja ostamata (käin ju poes nimekirjata). Lisaks tahtsin ka mandlijahu, et küpsiseid teha, aga seda ei olnud seal ka täna. Mandleid ka osta ei raatsinud, sest hinnad on üsna kirved. Tulin siis koju ja leidsin pähklipurgist piisavalt mandleid, et sain peaaegu 3dl mandlijahu, pool dl tegin sarapuupähklijahu juurde. Kumb tuleb odavam - kas osta jahu või ise teha?
Nüüd on küpsised ahjus. Härrale teen kana (koduse paneeringuga), juustukastme ja kõrvale ahjus küpsenud friikartulid (päris kartulitest).
--
Tundub, et Härra peab ka hakkama kontrollima, kas välisuks sai ikka lukku.. sest tulin täna koju ja uks oli lahti. :D Õnneks tema mineku ja minu tuleku vahel just väga pikk aeg ei olnud ja kuigi ma tahaks öelda, et turvaline kant ja kahtlaseid inimesi ei liigu, siis ometi on trepikojast varastatud piisavalt jalgrattaid ja rehve puruks tehtud.
--


---
Täna pärastlõunal sai taaskord aru, kui palju meie töö osakonnas arvutitest sõltub. Nimelt jooksis kuskil miski kokku ja ei töötanud kohe miski.. ei ühiskettad, ei programmid, ei Internet. Esialgu sai muidugi tehtud taaskäivitus (nii nagu on õpetatud), aga siis ei laadinud minul enam midagi välja... tegin veel.. paar korda. Lõpuks sain arvutile ligi, ligipääsu endiselt polnud, paremal nurgas oli tekst, et profiil on katki. Juhuu! Jälle! Ehk kui pärast nelja tuli kiri, et probleemid peaksid oleme lahenenud, siis minul ei olnud endiselt midagi.. Ilmselt pole ka homme. Alustan tööpäeva it-abisse helistamisega.


No comments: