Tuesday, October 13, 2015

Täna käisin üle tüki aja juuksuris ehk viimati külastasin juuksurit lõikuse eesmärgil aprillis. Esimesed 20minutit läks juuste sirgendamise peale, sest vastasel juhul ei saa vist päris täpselt aru, mida teha ja kuidas teha. Mul endal oli mulje, et mu juukseotsad on väga katki, aga juuksur arvas, et väga hullu ei olegi. Ütles küll, et pikemad juuksed on jäänud otstest väga kuivaks, aga lühemal järgul pole midagi viga. Muidugi on oma töö teinud soolane merevesi, kuum Türgi päike ja juulis tehtud blondid salgud. Pooltuka kasvatan rõõmsalt välja. Eks paistab, kas järgmine kord on aprillis või jõuan sinna varem. Aga mingil ajal tahaksin veel mõned blondid triibud juurde teha.. aga kuna ma käin esmaspäevast reedeni tööl ja õppesalong on avatud vaid nendel päevadel ja kella 17ni, siis on see üsna problemaatiline. 
--
Täna oli selline tore tööpäev, et kõik võrgukettad kadusid taas (neljaks tunniks), miski muu ka ei töötanud. Kuidas saab niimoodi tööd teha? Ega ei saagi. Aga mingil ajal peab selle töö ju ära tegema, sest ega see kuskile kaob, tuleb vaid juurde.
--
Eile alustasin uue treeningkavaga ja vaikselt jõuab piimhape lihastesse. Homme on istumine ilmselt veidike raskendatud. 
--
Aga tänase päeva parim osa oli hommikune äratus. Kui ma ühel hetkel silmad lahti tegin, siis ma sain aru, et väljas on valge, aga 06:15 ei ole väljas valge. Otsisin telefoni, mida voodi kõrvalt ei leidnud, panin tule põlema ja otsisin edasi (selle asemel et minna teise tuppa kella vaatama :D), ei leidnud. Lõpuks taipasin ka kööki minna ja pliidikell näitas 07:30. Ehm jah. Härralgi läks selle peale uni ära ja leidis telefoni teki pealt, voodilt. Kas äratus helises? Mis äratusest sai? Kuidas sai telefon voodisse? Ei tea, ei tea. Ju see ikka helises ja mina selle sügavas unes ka kohe kinni panin. Aga ei mäleta. Helistasin Sõbrantsile ja ütlesin, et hilinen veidi. Kusjuures just täna plaanisin ma vare tööle minna. Kahekümne minuti jooksul sättisin end korda, jõin kohvi, jõin/sõin keefiri, panin asjad korda, pesin hambad. Kahjuks kümne minutiga topptunnil tööle ei jõua ja hilinesin 10 minutit, aga pole hullu midagi (tavaliselt olen 10-15minutit varem kohal). 
Aga kuidas see jälle juhtus? Millises kummalises unefaasis ma olen? Ise pean end kohusetundlikuks, et kui äratus heliseb, siis ma ka kohe ärkan. Jahm. 
--
PS: Härra sai vist kärbse kätte.
edit: ei saanud.

No comments: