Monday, October 19, 2015

Täna viskasin korraks pilgu postimees.ee ja ohtuleht.ee lehtedele, kuskilt jäi silma, et Statoil langetas kütuste hinda. Hommikul tööle sõites oli tõesti nii bensiini kui ka diisli hind alla ühe euro. Mõtlesin, et alles reede hommikul oli üle euro, et ikka nädalavahetuseks langetatakse. Ja endiselt täpselt nii ongi, sest õhtul koju sõites olid hinnad taas üle ühe euro ja uudis, mis ma lugesin, see oli ilmselt vana.
---
Möödunud nädalal oli mul tööl arenguvestlus. Viimane sellelaadne vestlus oli umbes 3 aastat tagasi, kui mul hakkas katseaeg lõppema. Paraku selleks aastaks anti meilegi paberkandjal ankeedid ette ja pidi ka paberil olevatele küsimustele vastama. Ka meie otsesed juhid on arvamusel, et avatud ja vabas vormis vestlus on igati parem, siis paraku ei olnud enam paberitest pääsu. Küsimused olid kohati imelikud. Aga vestlus iseenesest tore, sest kirjutasin kokku, mis ma kirjutasin, siis võtsime kõik koos juhiga läbi ja vestlus oli neutraalne ja avatud. Ma ei kujuta sellist vestlust enam ühegi teise ülemusega ette, sest meie juhid on lihtsalt nii toredad. Nad on juhid, aga nad on kolleegid, kes kohtlevad teisi võrdselt ja kelle jutule saab alati minna. Lisaks mulle meeldivad meie hommikused koosolekud ja istumised ja see üldine aura, see on lihtsalt super. Ja kuigi ma kõrgema bossiga käin ka üsna tihti vestlas, nii tööalaselt kui ma muidu, siis täna tekkis siiski väike ärevus, kui ta ütles, et ta tahaks ka minuga 10minutit vestleda... Eks see ikka tööalane ole, ise küll ei teaks, et mõne lolluse oleksin hakkama saanud, (mis oleksid ka ilmselt tööalased), aga kui niimoodi etteteatatakse, siis ikka tekib küsimus... mis teemal me vestleme?
---
Nädalavahetusel käisime Jänedal Musta täku tallis Terminaatori simmanil. Plaan sai paika pandud juba kevadel, kui simmanikava lehele ilus, lisaks sai broneeritud toad (võtsime 2 sõpra kaasa) külalistemajas. Juba tol ajal oli vaid 2 tuba alles, aga ilmselt seetõttu, et saab osta ka ööbimisega simmanipaketi, milles on samas külalistemajas ööbimine (hommikusöögiga). Meie võtsime lisaks simmanipaketi, mis sisaldas piletit ja sööki. Toit oli hea. Muusika oli suurepärane. Rahvast oli veidi vähem kui möödunud aastal (siis oli publikurekord), aga vähemalt mahtus liikuma. Esimese seti ajal tatsasime laua juures, teise ajaks läksime ikka võimalikult lava lähedale... aga nagu ikka oli seal üsna kitsas.
List (mitte esitamise järjekorras):
Kuutõbine
Romula
Kui kuningas nutab
Carmen
Ajateenija
4B
Lõbus maja
Nagu esimene kord
Tõusuvesi
Armasta mind aeglaselt
Kaktusviin
Ebaõiglane
Kaitseta
Ütle miks
Torm
Juulikuu lumi
Sitapea
See ei ole saladus

Kui nad pärast kella 18 proovi tegid, siis mängiti ka Kes uskus, õhtul seda kahjuks ei kuulnud.

Mulle muidu eriti vlogidi ei meeldi, aga TR omasid kuulan ja vaatan rõõmuga.

---
Pühapäev oli udune. Terve tee oli udu, Tartus oli udu. Tartusse jõudes käisin turul (mis on pühapäeviti üsna tühi), sain photopointist tellitud pildid kätte, jalutasin koju. Poole 14ks läksin kosmeetikule abiks, nimelt oli ta koolitusel ja tema harjutusmodell jäi haigeks, läksin ise talle modelliks ja aega kulus seal peaaegu 3h. Esialgu läks muude asjatamiste peale, hiljem pidime teisi ootama (kuna taheti grupipilti, siis ei saanud varem ära tulla).
Hiljem tegin sporti, käisin poes, toimetasin kodus ja oligi jälle õhtu. Pesu triikimata, tolm võtmata...
Kusjuures turult ostsin ka peekonikuubikuid - muidu ostan ribasid ja neid ikka kulub, aga kuubikud oli hinnaga 3eurot/kg, mõtlesin proovida. Ja täitsa head! Ainult veidi soolased. Ma ei lugenud, mis pakendil kirjas on ning eile lisasin veel tänasele lõunale soola juurde... Edasipidi olen targem. Muidugi kui ma need kuubikud kõik ära praadisin, siis oli 1kg ikka väga vähe alles. (Täna leotasin neid veidi keevas vees, et soola vähemaks saada :P).
---


No comments: