Sunday, October 18, 2015

Trennipäevik 12.10.-18.10.2015


Möödunud nädal oli veidi rohkem selline nagu mulle meeldiks.

Esmaspäev - motivatsiooni eriti ei olnud, aga kuna tööpäeva lõpuks oli meeleolu üsna nullilähedane, siis oli igati õige otsus minna trenni ja ma ei pidanud kahetsema. Uus kava oli väikestel märkmepaberitel ja treener oli ka olemas, sest ainuüksi kirjutamisest mulle ei piisa. Kuigi mingil määral on päevad siiski alakeha ja ülakeha omad, siis tegelikult on mõlemal päeval sellised harjutused, et terve keha saab vatti. Midagi teistmoodi!
Jõusaal - 60minutit. Soojenduseks sõitsin 9min wattbike'iga 5km.  Minu jaoks on see siiski jõusaali kava, kuigi masinaid ei kasutanud üldse, hantleid, kange jms aga küll. Kõige raskemaks peaksin kastile (50cm kõrgusel) astumist (+ enne väljaaste taha ja põlvetõste kastil).
NB. enesetunne pärast trenni oli suurepärane.

Teisipäev - puhkepäev, jalad hakkasid õhtuks tundma andma.

Kolmapäev - läksin aeroobset trenni tegema nagu olin plaaninud. Wattbike'ga on mul selline lugu, et alguses on raske, siis on väga raske, siis läheb aina paremaks.. ja siis lõpuks on jälle raske. On hetki, kui jalad ei taha enam üldse tööd teha ja on meeletult väsinud. Arvutamine läks vahepeal sassi, sets pidin korra ratta liigutamiseks pausi tegema ja seejärel arvas treener, et teeb mulle sinna oma profiili ja see nullis mu esialgse trenni (18minutit).
aeroobne trenn (wattbike) 45min 23,3km pulss avg 136, max 170 (tegin kiiremaid lõike ka).
Jalgadest oli pärast seda piimhape kadunud.

Neljapäev - uue treeningkava teine päev. Treener näitas harjutused ette. Mul endal oli tuli üsna takus ja seetõtu tegin sellise kiirema tempoga - 45minutit + soojendus u 5minutit. 

Reede - puhkepäev. Töönädal oli väsitav ja stressirikas, seetõttu oli suurepärane olla reedel kodus ja teha mitte-midagi. Vaatasime sarju.

Laupäev - töönädala väsimusest andis märku see, et me ärkasime alles kell 11 (ja telefonikõne tõttu), kuigi me mõlemad olime korduvalt ärkvel olnud, siis uni oli hea. Ja terve päev ka puhkasime (õhtul käisime simmanil).
Jalutasime peaaegu 2km.

Pühapäev - jalutamine u 2km ja kuigi ma esialgu plaanisin tõuksiga minna, siis ei mänginud see hästi välja. Küll aga panin spordiriided selga ja läksin Tammele sörkima. Minule tundus väljas ikka väga külm ja seetõttu pakkisin end ka korralikult sisse, üsna ruttu hakkas palav, aga ma ei võtnud midagi ära ja lukku ei teinud ka lahti, sest ma kannatan pigem veidi palavat kui et saan külma. Eriti korralikult pakkisin sisse mõlema käe randmed, sest nädala esimeses pooles viisid need motivatsiooni..
Sörk 5km 40min avg 154x', max 175x' (viimased 400m).

Järgmine nädal on jõusaali päevad esmaspäev ja kolmapäev, teisipäev tahaksin töökaaslaste trennitada lõuna ajal, aga see oleneb tööst. Kaks viimast tööpäeva olen ma koolitusel, aga ka sinna ja nädalavahetuseks tahaksin lisada veidi sport.

PS: Tammekal oli nii ilus.. nii palju värvilisi sahisevaid lehti..

NB: eile tuli külla seljavalu.. tänaseks lasi jalga.

No comments: