Sunday, October 25, 2015

Trennipäevik 19.10.-25.10.2015


Sel nädalal taasvastasin jooksurõõmu. :)

Esmaspäev - traditsiooniline jõusaalipäev (60min), aga jalapäevaks ma seda päris ei nimetaks, ütleme siis treeningakava 1. päev. Soojenduseks sõitsin 6min wattbike'il , mis tegi 3km. Kuigi see on mul Polariga ühendatud, siis pulssi see ratas õigesti ei näita.

Teisipäev - jõudsin sel hoolajal esimest korda lõuna ajal trenni koos töökaaslastega. Kokkuvõtlikult oli kestis ringtreening 45min koos soojendusharjutustega. Lõppu tegime venitusi. Iseseisvalt sai veel soojenduseks tehtud 1km sõudmist.
Harjutused:
soojendusharjutused
I sett: 3 ringi 1min tööd, 30sek pausi:
küünartoengus plank (jalad kõrgel stepipingil), vaheldumisi jalgadega: üks jalg kõverdatult rinnale, sissepoole pööre, tagasi rinnale, jalg taha pingile
bosul kükk 3kg hantlid käes, all kükki minnes käed sirgelt ette, üles tulles hantlid rinnale
kastile astumine (2x50cm kõgune, 1x 40cm kõrgune) mõlemas käes 8kg sangpomm, all jala vahetus
II sett: 3 ringi (1min tööd, 30sek pausi)
kõhulihased (selili, käed ülepea, terve kehaga üles, sama poole käsi-jalg, vastas käsi-jalg)
kükid (lai harkseis, jalad stepipingi lahtistel kõrgustel, 16kg sangpomm)
kükid - fitness pall keha ja seina vahel, väike pall põlvede vahel, 3kg hantlid õlgadel, kükk (pall liigub, raskus kandadel, üles tulles hantlite surumine üles
venitus

Kolmapäev - traditsiooniline jõusaalipäev vol 2 (45min) ehk rohkem harjutusi ülakehale. Soojenduse tegin crosstraineril. Venitasin vähe. 

Neljapäev - jalutamine 3km (käisin koolitusel) ja õhtul läksin sörkima! Ise ka hästi ei uskunud :D. Aga ilm oli mõnus ja sörk oli ülimõnus. Lippasin seal 6km (peaaegu 47min, keskmine pulss 158, max 176) sellises rahulikus tempos (nagu ikka). Lehed sahisesid sammude all, rahvast oli vähe. Mõnus! Ma oleks sinna kauemakski jäänud, aga mul oli ka õhtul ka teisi plaane.

Reede - jalutasin u 3km, puhkepäev.

Laupäev - puhkepäev, olime maal, käisime saunas. 

Pühapäev - jõudsime lõunaks linna, toimetasime ja asjatasime, aga mul oli plaan ka sporti teha. Tõukerattani ma taaskord ei jõudnud, millest mul oli väga kahju. Küll Aga panin dressid selga, jooksutossud jalga ja lippasin välja. Väljas oli küllaltki soe! Aga väga pime... läksin kella 17 paiku. Kui olin juba kodust eemal, siis avastasin, et mul polnud helkurit, ka dressidel polnud ühtegi helkurriba ja seetõttu piirdusin Tammeka ringiga. Mõned nurgad olid sealgi väga pimedad. Rahvast liikus küllaltki palju. Sörk oli mõnus. Ma tundsin sellest rõõmu ja see oli nii hea tunne! Sörki tuli taaskord 6km (44min50 sek, pulss avg 155, max 179). 
Püüan tubli olla ja helkurid välisriietele külge riputada. Lisaks oleks vaja ikka pealampi. 
Käisime täna ka Lõunakas ja Härra sai lõpuks endale uued sisejalanõud, millega võrkpalli mängida. Küll me otsisime neid kaua, aga üldiselt olime vaadanud vaid korvpalli jalanõusid, nüüd aga ostsis midagi hoopis muud. 

Järgmise nädala algusplaan on sama, mis sel nädalal. Aga neljapäev on kindel puhkepäev, küll aga tahaks aeroobset trenni teha reedel ja siis pühapäeval, sest laupäeva veedan koos ühe sõbrannaga. 


No comments: