Sunday, October 4, 2015

Trennipäevik 28.09.-04.10.2015


Mul endal on tunne, et ma kohe üldse ei liiguta ennast enam... See tuleneb sellest, et väljas on sügis, hommikud ja õhtud on külmad ja pimedad. Ja eelnevate tegurite tõttu ei käi ma tõukerattaga tööl või muidu õhtuti sõitmas. Ja kui ma nädalavahetusel linast ära olen, siis justkui polegi aega selleks aeroobseks trenniks. Tegelikult annaks seda lihtsalt parandada - peaksin jõusaalis ka aeroobset trenni tegema või õhtuti jooksma minema (kuni veel päris kottpime pole). Aga ma ei taha. Ma tahaksin tõukerattaga sõita (jonn).
Ja möödunud nädal oli üldse kiire, igal õhtul oli toimetamist...

Esmaspäev - jõusaalis alakeha trenn, aega läks kuskil 60 minutit, soojenduseks tegin wattbike u 3,4km (u 6min), eriti ei kihutanud. Venitused trenni lõppu. Meil tekkis jõusaali kast, millega saab hästi astumisi teha (ja selleks see mõeldud ongi), valida on kas 40cm, 50cm või 70cm. Muidu astusin ma pingile, mis oli umbes 45cm. Kuigi 40cm tundus väga madal, siis möödunud nädalal valisin ma selle, aga sel nädalal sain aru, et ... ikka tahaks areneda. Niisiis astusin 50cm kõrgusele ja isegi kui see vahe on vaid 5cm (võrreldes selle pingiga, kuhu muidu astusin), siis tegi see harjutuse tunduvalt raskemaks.

Teisipäev - puhkepäev.

Kolmapäev - läksime sõbrannaga Alma Linnasprindi III Tartu etapile. See on kõige lühem etapp - ainult 2 kohustuslikku ja 6 vabalt valitud punkti. Tegime head valikud, sest nii tublid polnud me veel varem olnudki. Vahepeal küll jutustasime rohkem... aga jooksnud polnud üldse ammu, aga see peaaegu 2km tähendas ka Toomele ja sealt alla jooksu.. + teised künkad. Aega kulus umbes 14minutit.
Uuel hooajal jälle. Kaarti oskame juba vaikselt lugeda.

Neljapäev - pärast tööpäeva oli vaja veel tööasjadega tegelda, aga väljaspool tööd, aga minul oli ka trenniplaan, siis saatis juhataja mu veidi varem töölt ära, et jõuaksin kiiresti trenni ära teha ja siis nendega ühineda. Tegingi ülakeha jõusaali trenni väga intensiivselt ehk umbes 35 minutit (või veidi rohkem).

Reede - puhkepäev.

Laupäev - toimetamised ja jalutamised (kokku u 6km).

Pühapäev - puhkepäev, jalutamine (kokku u 3,5km).

Minu jaoks tundub selline nadi nädal... aga mis seal ikka.
Homme jõusaali ning hakkame kava korrigeerima.

No comments: