Sunday, November 8, 2015

Trennipäevik 02.11.-08.11.2015


Jõudsin alles tagasi Tartusse, aga teen kiire kokkuvõtte ära, et siis kõikide teiste asjadega tegeleda.

Esmaspäev - jõusaal 50minutit, sellele eelnes soojendus wattbike'il 3km (5min50sek). Jalad olid eelmise päeva jooksust kanged ja väsinud.

Teisipäev - lõuna ajal trenni ei jõudnud, aga üks kolleeg tahtis ikka väga minna, siis läksime pärast tööd. Kuigi treener mõtleb alati meile väga toredaid harjutusi ja ma panen neid ikka kirja ka, aga kui peab ise mõtlema, siis meenuvad vaid kõige tavalisemad ja kindlamad (ehk mida kindlasti õigesti teeks). Pärast soojendust (sõudmine 1,5km) tegimegi siis ringtreeningut u 40minutit. Esimene blokk oli ülakehale, seejärel kõhulihased, selg ja süvalihased.

Kolmapäev - läksin jälle jõusaali (u 35min, kiirtrenn, soojenduseks sõudmine 5min) tahtsin ikka kava läbi teha, kuigi olin väsinud ja kodus oli palju tegemist.

Neljapäev - puhkepäev, jalutasin u 2km, sõitsin pealinna.

Reede - minipuhkuse esimene päev, jõusaali ei jõudnud, aga jalutasime tegelikult tunduvalt rohkem kui 11km.

Laupäev - minipuhkuse teine päev, endomondoga sai kirja u 6km jalutamist, tegelikkuses oli ikka rohkem.

Pühapäev - minipuhkus sai läbi, tulin tagasi koju, lugesin raamatut, üritasin laeva- ja bussisõidu ajal puhata. Jalutamine u 2km.

Treeninguks on oodata aga uut kava, aga sellest täpsemalt, kui see on käes. Loodan, et olen homseks korras. Eile olin üsna nohune, käisime loomaaias ja ilm oli väga tuuline. Hetkel on olek ok. Teine probleem on vasak käsivars ja õlg, mis rahuolekus (rääkimata liigutamisel) teravat valu annab, täna küll vähem kui eile, üleeile... aga kuskil tegin midagi valesti. Võib-olla on see kohvri "lohistamisest"? Täna üritasin end igati hoida ja tundub, et siiani on see läinud edukalt.

Käisime Helsingis loomaaias.


Milline kiisu! Sellist tahaks endalegi...

Sellest kiisust ei ütleks ka ära. 

No comments: