Sunday, November 22, 2015

Trennipäevik 16.11.-22.11.2015
Esmaspäev - soojendus 6min wattbike 3,1km -> jõusaal 70min alakeha. Alles ma olin nii rõõmus, et kõik harjutused nii toredad. Harjutused ongi toredad, aga kui põhiharjutusi oli juba 4 seeriat ja toetavaid 3 seeriat, siis oli lõpuks ikka olemine väga kutu. Ma alustan kükkidega (raskus ees kükk ja raskus turjal kükk) ja sellel on veel soojendusseeria ka! Pärast kükkide ja astumise tegemist olin põhitrenni teinud juba 25 minutit ja üle 3/4 harjutustest oli veel ees... Aga teised harjutused läksid veidi kiiremini. Sel nädalal jõudsin ka kõhulihasteni ja lõppu tegin venituse.

Teisipäev - minu üllatuseks olid reie tagumised lihased veidi tundlikud. Aga andsid veidi tunda vaid kõndimisel, treppidest üles-alla liikuda polnud probleem (see oleks probleem, kui piimhape oleks reie eesmistes lihastes), aga et asi hullemaks ei läheks, siis läksin lõunapausi ajal rattaga sõitma. wattbike - 18 km 35min42sek (avg 142, max 167) Mina olens eda tüüpi, et pigem on mul rattal raskused kõrgemad.. tegingi nii.. sellist hkm taastavat trenni... kuni tuli treener ja võttis kogu raskuse maha ja käskis lihtsalt jalgadega kiiremini liigutada, et lihased liiguksid, veri ja hapnik liiguks. Jahm, esialgu oli raskem, tempot oli vaja ju hoida, aga lõpuks oli tõesti mõnus. Kui ma eelmine nädal terve sõidu raskemalt tegid, siis rattakt maha tulles olid jalad kanged... teisipäeval olid aga jalad värsked! Venituse tegin ka ja natukene rullisin jalgu.

Kolmapäev - jõusaalis ülakeha trenn, põhiseeriat 4, toetavaid 3. No aega kulus ja mõni harjutus võttis ikka väga läbi. Ootan aega, kui jõuaks jälle ise lõuatõmbeid teha, sest hetkel eitab mind selles roheline kumm.
Trenn kokku 60 min, juurde soojenduseks sõudmine, lõppu venitused.

Neljapäev - puhkepäev, jalutasin hommikul 4km tööle (peaaegu 40min). Ma olin ennast üsna soojalt riidesse pannud ja siis ei saanud väga kiiresti liikuda.. liikusin rahulikumalt, aga ikka hakkas väga palav. Õhtul puhkasin. Kerelihased andsid korralikult tunda.

Reede - trenni mõttes puhkepäev, aga arvestades tööpäeva ja seda tohutut väsimust, siis...

Laupäev - äratus 07:20, oleks tahtnud selle lihtsalt kinni panna, aga ei. Enne keskpäeva jõudsin maale. Kella 14 paiku käisin jooksmas, pigem ikka sörkjooks, aga siiski jooks. Tegin selle tavapärase ringi ehk tuli 7km (ja siis jalutasin 1km otsa) (avg 153, max 172). Ilm oli üldiselt mõnus, silkasin ju metsas, aga teele ja lagendikule tagasi jõudes (ehk viimane kilomeeter) tulid sellised jäised tuuleiilud. Oi kui külm. Lisaks hakkas lund sadama.
Pärast jooksu mõtlesin veidi puhata ja ühel hetkel jäin lihtsalt magama... magasin üle kahe tunni, mõtlesin korduvalt, et peaks ärkama, aga ma lihtsalt ei jõudnud.

Pühapäev - puhkepäev. Puhkasin.


s

No comments: