Sunday, November 1, 2015

Trennipäevik 26.10.-01.11.2015


Tore nädal!

Esmaspäev - traditsiooniline jõusaal treeningkava 1. päev. Soojenduseks 3km wattbike'il sõtkumist. Aga jalad olid möödunud päeva sörgist veidi väsinud ja juba esimese harjutuse esimese seeria lõpuks olid jalad väsinud (ehk kastile astumine). Sellest hoolimata sai kõik kenasti lõpuni tehtud, samas oli ka tempo taga, sest kell 18 pidin juba kuskil mujal olema.

Teisipäev - möödunud aastast traditsiooniline lõunapaus treeningsaalis ringtreeningut (aega läks kuskil 45min) tehes. Süvalihased said vatti. Soojenduseks väntasin wattbike'l rahulikus tempos 2,5km (5min). 
Harjutused: 
1min tööd, väike paus. 3 ringi
jumping jacks
seina najal istumine, hantli ülestõstmine (I ring 90sek) (sinine pehme pall põlvede vahel)
sügav kükk, hantlid käes, kükki minnes käed eest sirgelt üles (3kg->2kg)
küünartoeng pingil ja jalgadega jooksmine
tagurpidi küünartoeng pingil, sinine pehme pall põlvede vahel, puusast alla ja üles
kõhulihased: I sama käsi jalg mõlemad 15x, täheke 30x; II 100x peaaegu jalgratas, II 40x kõhulihased (põlved kõverdatud, puusatõste..)

Kolmapäev - jõusaal treeningkava 2. päev, aega kulus kuskil 45min. Soojenduseks tegin sõudmist 5min (veidi üle 1km) ja harjutusi. 

Neljapäev -  puhkepäev! Pärast tööd läksin sõbranna juurde sünnipäevale. Väga vahva õhtu oli!

Reede - tahtsin joosta! Läksin kella 18 paiku Tammekale, väljas oli muidugi pime, aga sel korral oli mul helkur. Ükski rahanurk liialt pime ei olnud, sest vahepeal olid pea kõik lehed puudelt maha tulnud ja siis polnudki pime. Lisaks sain (st ostsin) endale kasutatud pulsivööanduri, mis on koos bluetooth'iga! Ehk ma sain selle väga edukalt ühendada oma telefoni ja Endomondoga. Nüüd läheb pulss kohe äppi ja hiljem ei ole enam jamamist. 
Sörkisin muidu 6km (46min, avg 155, max 168) ja viimased 2 polnudki nii lihtsad, töönädal oli ikka väsitav olnud. 

Laupäev - kuigi põhimõtteliselt oli puhkepäev ja Endomondojärgi jalutasin 9km, siis tegelikult oli kilomeetreid ilmselt 10+.

Pühapäev - läksin üle nii mitme nädala tõuksima! Ilm oli soojem (kui võrrelda nädala algusega), aga tuul oli küllaltki külm. Sõitsin autoga Jõgeva mnt äärde, võtsin tõuksi välja ja läksin. Üle pika aja panin ka klapid kõrva ja kuulasin muusikat (linnaliikluses ma seda ei tee). Esialgu mõtlesin sõita 20k ehk 10 edasi ja 10 tagasi, aga see, et pole ammu tõukamise liigutust jalgadega teinud, andis korralikult tunda. Tempo oli kuidagi aeglane, minek ei olnud nii hea, kätel oli külm... Läksin siis 30min edasi ja tulin 30min tagasi, kokku tõuksisin 60minutit 16,58km (pulss avg 153, max 177). Tagasi tulles oli tuul ikka üsna vastu, künkast alla tulles pidi lausa hoogu juurde lükkama, mitte ei saanud rahulikult liuelda (niisiis on päris hea, et ma sama aajaga tegelikult alguspunkti tagasi jõudsin). 

Homme jälle jõusaali. Teisipäeval ei saa lõunaaeg trenni minna, sest meil on tööl lauamängupärastlõuna, mis algab juba pool 1. Kolmapäev ka jõusaali. Neljapäeva õhtul sõidnan minema...

No comments: