Thursday, November 12, 2015

Üks nendest hommikutest

kui ma magasin sisse. Jälle. Telefonis oli äratus nagu ikka, aga see ei teinud hommikul piiksugi. Telefon oli toa teises otsas ehk kinni ma seda ka ei vajutanud. Lihtsalt ei helisenud. Jälle. Ärkasin pool 8, hüppasin voodist püsti,  vaatasin, et väljas on valge (udune). Meenus, et töökaaslane pidi minuga koos tööle minema ja kutsusin ta poole 8ks auto juurde. Helistasin talle ja palusin tal veidi oodata. Kiirelt käisin vannitoas, panin tööle kohvimasina, tegin kohvi, mille valasin termostassi, viskasin kotti veidi juustupirukat (jahuvaba) ja hambapasta ning hambaharja ja järgmisel hetkel olingi toast väljas. Liiklust oli juba rohkem, aga tööle jõudsime õigeaegselt. Tartu oli mattunud udusse.
---
Käisin eile raamatukogus, sest lõpuks ootas mind seal Sarah Wilson'i raamat "Ma loobun suhkrust". Huvitavamatest lõikudest teen enda jaoks pilti. Kui väga meeldib, siis ehk ostan ka selle raamatu, seda on hea laenutada ja inimeste silmi avada.. kes on selleks valmis.
---
Ja täna on puhkepäev! Pärast tööd ruttasin kohe koju. Ja nüüd naudin kodus olemist. Kuulan muusikat ja hakkan raamatut lugema. Natukene joon veini ka.
Ja siis tuleb kuidagi õhtusse saada veel homne tööpäev, mis tõotab tulla emotsioonide rikas..

No comments: