Monday, November 30, 2015

Update

Ma peaks siin vaikselt kolmapäevast ettekannet kokku panema, aga kohe üldse ei ole selline jõudnud. et end rohkem sellele lainele viia, siis tegin endale just teise tassi kohvi. Üldiselt on minu "joon õhtul vaid ühe tassi kohvi" väga hästi läinud, ainus erand oligi see, kui käisin sõbrannal külas. Täna aga tundsin, et vajan ja tahan seda. Lisaks tegin ka suurema õhtusöögi kui tavaliselt - viimasel ajal on suurimaks söögiks jäänud lõuna, hommikusöögiga olen ka koomale tõmmanud, sest pidevalt oli nii küllastunud tunne, et ei jõudnud kohe midagi teha, aga samas läks kõht ikka kella 12ks tühjaks. Nüüd olen võtnud midagi kerget ja teinud kõrvale ühe korraliku rasvakohvi ja kõik täpselt sama - kella 12ks läheb kõht tühjaks, vahe vaid selles, et ma ei ole söönud hommikul peekonit ja muna võiga. Aga täna õhtul tundsin, et tahaks just seda, niisiis praadisingi peekoniviilud krõbedaks, lisasin pannile kaks muna ja mõned juustuviilud. Super.
Aga miks si ettekanne ei edene? Nädalavahetusel ma puhkasin, lisaks puudus info, mida sinna panna. Tänanae tööpäev möödus taaskord linnulennul, aga nii palju oli aega, et sain ühelt kolleegilt veidi infot. Nüüd oleks vaja seda infot veidi töödelda, et saaks homme selle juhatajaga kokku panna ja ma näiteks õhtu otsa võiks seda kodus harjutada. Mõtlesin siis kodus teha natukene eeltööd, mis viis selleni, et avastasin, et mul pole arvutis ei Powerpointi ega muud Office't. Nagu ikka. See viis selline, et meenus, et meil pole seda ühte ja ainukest korraliku mälupulka.. sest sellel oli info ema arvuti korda tegemiseks ja see sai sõbra kätte ja läks sealt ema arvutikotti, mis on Eesti teises otsas. Härra hakkas teisi lahendusi otsima, aga Windows 10 ei teinud koostööd. Leidsime lõpuks kaks vana mälupulka ja püüaks sellega asja korda ajada, aga viimasel korral oli veel kiri, et kopeerimiseks kulub veel 8h. Paljulubav või mis?
Minu pooltukk on lõpuks nii palju kasvanud, et mulle saab jälle nn kalasaba teha. Juhuu. Käisin paar päeva patsiga tööl ja palusin Härral ka laupäeval patsi punuda, aga siis olid juuksed niisked. Pühapäeval nägin välja kui harakas, aga pats pidas kenasti tänase hommikuni vastu. Ja täna sain ilusad lokid. Mmm iluuuus. Kiideti lokikesi.
Mõte, et ma nädalavahetusel ei korista... otseselt ei koristanud, aga sai triigitud kolm või neli masinatäit pesu ja lisaks läks masin veel mitu korda tööle. Kuna sai lõigatud Härra juukseid, siis sai hiljem ka tolmuimejaga kõik üle käia. Köögi koristamine on igapäevane, seda sai tehtud korduvalt. Natukene sorteerisin riideid ja leidsin mõned, mis kõrvale panna. Ja muudkui toimetasin ja toimetasin.
Ja täna öösel oli uni rahutu, sest ma pelgan seda kolmapäeva. Oeh. Egas midagi, tuleb tööle asuda.
PS: alustasime uue sarjaga . Jessica Jones.  Vahepeal avastasin, et nimekirjast puudu ka Daredevil, lisasin selle, varsti 2. hooaeg.
PPS: tegin täna veidi sõudmist... kuidas saada 4 päevaga 500meetris 10sek kiiremaks? No mina ei tea.

No comments: