Wednesday, December 30, 2015

roosa kvarts

Juba üsna mitme aasta jooksul olen mõelnud, et võiks endale mõne kristalli soetada. Olen ka varasemalt alustanud uurimist, siis aga läinud segadusse ja loobunud. Esmaspäeval sõbranna juures tuli see taaskord jutuks, temal on mõned kivimid, mida ikka kaasas kannab. Samuti olin käinud veel Loitsukelleris ja neid silmanurgast piilunud. Täna aga sattusin Marilyn Kerro fb lehele, uurisin seal, googeldasin, läksin edasi Loitsukelleri lehele ja valisin välja, mida ma endale tahaksin. Muu hulgas oli ka käevõru roosast kvartsist. Täna läksin siis oma nimekirjaga poodi, võtsin endale rahulikult aega, vaatasin ja valisin, hoidsin neid kivikesi käes. Loitsukelleri valisin sellepärast, et hetkel seal endiselt -30% ja lisaks seal on lihtsalt imetoredad müüjad! Leidsin pea kõik, mis ma soovisin, aga selle käevõruni kuidagi ei jõudnud.
 Seejärel sain kokku ühe armsa inimesega, kellega läksime Entrisse kohvi jooma. Vahepeal oli mitu aastat, kui saatsime vaid sünnipäevatervitusi, aga suvel nägime üle pika aja ja kui sain teada, et tal on just täna Tartusse asja, siis üks väike kohv sobis sinna nii hästi. Ja siis ta ütleb, et tal on mulle midagi, et ta teab küll, et ma muidu rohelist kannan, aga .. ehk kannan ka seda. Ja siis ta ulatab mulle kotikese, kus on roosa kvartsi käevõru...

Aitäh. 

Seda on väga vaja. 

2 comments:

kd said...

oi kui vahva kokkusattumus!

ostsin endalegi eelmise aasta suvel loitsukellerist roosa kvartsi käevõru ja ühe lihvimata versiooni ka öökapile. ühel hetkel aga ei tundnud enam selle järele vajadust – tea, kas kaotasin usu või sai see oma tööga ühele poole – ja võru kadus kuskile voodi taha, ilmus küll välja, kuid konutab kusagil karbis. peakski välja otsima!

Sjuteist said...

Kas puhastust viid läbi regulaarselt?
Mina tunnen end kohe palju paremini. Eks palju ongi usus kinni!