Sunday, December 20, 2015

Trennipäevik 14.12.-20.12.2015


Üsna järsku otsustasin täna veel ühe piparkoogitaigna teha, sest tahaks seda veidi laiali jagada. Paraku olin ma veidi kärsitu ja jooksin retseptist ette - lisasin siirupile enne maitseained, kui läks juurde teine kogus suhkrut ja nüüd üritan seda suhkrut seal ikka ära sulatada. Aga vahepeal kirjutan ruttu selle posituse ära. 

Esmaspäev - puhkepäev; jalutamine. 

Teisipäev - soojenduseks wattbike 4,5km, ringtreening 45min ehk läksin üle hulga aja töökaaslaste lõunapausi ajal trenni. See lõunapaus läheb alati nii kiiresti. Vatti said nii jalalihased kui ka tuharalihased. 

Kolmapäev - jõusaal ülakehapäev 70min, soojenduseks sõudmine 1,5km. Tegelikkuses läks päeva peale siis istumine ja astumine aina hullemaks, tuhar andis nii korralikult tunda, et otsustasin jalapäeva hiljem teha. 

Neljapäev - puhkepäev; tuharalihastest ma parem ei räägi...

Reede - jõusaal alakehapäev 60min, soojenduseks wattbike 4km (veidi alla 9min). Rahvast jagus ja nii ei saanud kükke jälle esimeste seas teha, jätsin need eelviimasks (enne kõhulihaseid) ja kuigi raske oli, siis sai tehtud. Tegu oli rakse nädalaga ehk 5 põhiseeriat ja toetavaid harjutusi 4 seeriat. 

Laupäev - puhkepäev, saunapäev

Pühapäev - jalutamine 1,5km; jooks 5km 35min10sek. Kuigi lõpuks tuli keskmine pulss 162, siis oli mul kogu aeg tunne, et see on vähemalt 170x'. 

Vot, nii lühike see tuligi, esmaspäeval aj kolmapäeval teen jõusaali ära ja siis tuleb väike puhkus jõusaalist. 

No comments: