Sunday, December 13, 2015

Trennipäevik 07.12.-13.12.2015

07.12.-13*.12.2015

Üsna tavapärane nädal.

Esmaspäev - tavaline alakehapäev jõusaalis (u 60min). Põhiharjutusi 4 seeriat, toetavaid 3 seeriat. Soojenduseks tegin wattbike 4 km (8 minuti kanti ehk). Esialgu oli üsna palju rahvast ja ma ei saanud kuidagi kangi juurde löögile, siis jäid mul kükid viimaseks. Njah, mitte just parim variant, sest need peaks ju alati esimesena tegema. Kuidagi sain hakkama, aga oli ikka väga raske, kui ma õigesti mäletan, siis viimastes seeriates oli kordusi ka vähem. Ja üleüldse tegin kogu kava nii nagu juhtus. :D Lõpuks jäi saali päris üksi ja siis oli mõnus, panin muusika kinni ja nautisin vaikust.

Teisipäev - puhkepäev, lõuna ajal polnud aega ja pärast tööd läksin massaaži, jalad olid eelmisest päevast hellad.

Kolmapäev - jõusaalis ülakeha trenn (u 60 min). Soojenduseks sõudmine (vist ikka ainult 1km). Treeneril olid kaasas mingid uued kummilindid ja tahtis et ma lõuatõmbe ajal neid prooviks (no lõuatõmbe harjutuse ajal on üks jalg mul ühe rohelise kummi sees ja tänu sellele saan ma need tehtud, aga ma ei ütleks, et see lihtne on). Aga kohe üldse ei õnnestunud, see kumm venis nii hästi, et ma lihtsalt seisin selle peal... esimese seeria sain kuidagi tehtud, aga siis võtsin vana tuttava rohelise kummi ja pusisin edasi. Jahm, peaks vist kodus rohkem (või üleüldse natukenegi) harjutama. Midagi muud erilist trennist meelde ei jäänudki. Lõppu tegin veidi rullimist.

Neljapäev - käisin pärast tööpäeva veidi sörkjooksu tegemas. Mul on nüüd pealamp ka ja seetõttu pole pimedus mingi takistus. Nagu ikka vudisin Tammelinnas 5km (38min39sek, avg 159, max 173), kuigi tegelikult pani gps metsa ja esimene kilomeeter täitus 200-300m liiga hilja.
Vahepeal tekkis mul mõte, et ostaks ka endale ühe gpsiga pulsikella, kuna mul on Polari vööd olemas, siis ma ikka Polari poole vaatan. Lisaks ei tahakski midagi keerulist, vaid ikka lihtsalt ja on see Polar M400 (hind kuskil vööta 150 eurot), hetkel on mul  Polar RS300X. Sellisel juhul tahaks selle mingi raha eest maha müüa. Oeh, peab veel mõtlema. Praegu saan ma ka suurepäraselt ainult Endomondo ja pulsivööga hakkama.

Reede - puhkepäev, öösel jalutasin 1,7km (jõulupeolt koju).

Laupäev - pea terve päeva veetsin kodus hommikumantlis, aga tahtsin end veidi liigutada ja nii läksin jooksma. Jooks 6km 45min (avg 161, max 176). Väljas oli soe.

Pühapäev - toimetamispäev (võiks need päevad laupäevaga ära vahetada... aga mis teha, kui laupäeviti liiga väsinud olen), natukene sai jalutatud (u 2km), käisime ka Härraga kuuske vaatamas. Lisaks jooks 5km 33min55sek (avg 159, max 183).

Järgmise nädala treeningkava on veidi teine.. homne jõusaal jääb ära, selle lükkan ilmselt kolmapäevale ja kolmapäevase lükkan reedele (ehk ei kiirustagi pärast tööd kohe kodu poole).

No comments: