Sunday, January 10, 2016

Kui ma mõne järgmise sarja leian, mida vaatama hakata, siis peaksin enne googeldama, sest äkki on see vahepeal ära kändseldatud. Tegelikult ma arvasin, et The Lying Game'il oligi lihtsalt kaks hooaega, aga vot kolmas jäi lihtsalt tulemata. Hea uudisena on The Blacklist puhkuselt tagasi ja lisaks vaatame Limitless'i. Eile hakkasime midagi veel vaatama, aga ma ei tea veel selle pealkirja. Telerist pole aga midagi peale hommikuse Terevisiooni vaadata (mida ma näen niigi vaid 30 minutit).
Nädala esimestel päevadel käivitus auto väga vaevalistl. Tööle läksin üsna pika ringiga, et sain vahepeal ka 70ga sõita, aga ega väike külmunud diisel siiski väga soojaks ei läinud. Kolmapäeva õhtul otsustasin, et kui neljapäeval on veel külmem, siis ma lähen bussiga ja täpselt nii oligi. Eelnevalt olin endale Tartu bussikaardi ostnud. Hommikune buss hilines viis minutit, buss ise oli külm, väga külm oli seal 30 minutit istuda, töökoha peatusesse jõudis 7 minutit pärast õiget aega ja järjekorra tõttu hilinesin tööle kokku 20 minutit. Aga koju sain nn marsakaga, millel tuleb eraldi 1 eurone pilet osta, aga sõidab kiiremini ja peatus kodule lähemal.
Nädala alguses olid radiaatorid ikka täiesti külmad. Juba nädalavahetusel sai sellest majahaldurile kirjutatud ja ma tõsimeeli uskusin, et ta võtab siis esmaspäeval midagi ette, aga ei. Kolmapäeval viskas Härral üle ja ta helistas talle, lubas siis neljapäeval vaatama tulla. Ja oligi mingi jama, ma ei tea, milline jama, aga neljapäeval koju jõudes oli tunda, et õhk on soojem ja radiaatorid lausa kuumasid. Nüüd on temperatuur jälle normaalne, jalad ei külmeta pidevalt ja ma ei ole kogu aeg end teki sisse mässinud. Soojas kodus on ikka palju parem olla.
Eile käisin väljas, pakkisin end sisse, panin seljakoti selga, jalutasin ja uurisin linnas asju ja tulin pikema ringiga koju. Kui õigesti riidesse panna, siis eriti külm ei hakkagi, lõpus puhus ainult kuskilt mingi külm tuul. Muuhulgas käisin ka Kalevi šokolaadioes, sest seal on šokolaat. Paraku olid need head hinnad tõesti vaid jõulutoodetele, millest ma eriti huvitatud ei ole. Ma mõtlesin, et ostan mõned šokolaadid või kommikarbid kolleegidele, kellel sünnipäevad tulemas, hea, kui onkohe kapis olemas, aga ma ei hakka ju jaanuaris või veebruaris neile jõuluteemalist magusat kinkima.
Täna tegin oopsie'sid nii nagu peab ehk toorjuustuga ja tõsiselt head! Härra sõnul sellised mõttetud asjad, aga mina küll ei kurda. Proosiin täna ka kalkunifileesid midagi teha, aga see küll ebaõnnestus. Ei leidnud ühtegi retsepti, mida tahaks proovida või mis tunduks maitsev... ja leiutasin ise. Rohkem ei leiuta. :D Küll aga tegin üle tüki aja hakkliha-kapsahautist ja seda söön ma 2-3 päeva kindlasti (võimatu on üliväikest portsu teha).
Vahepeal olen otsustanud osta Polar m400 pulsikella H7 vööanduriga. Vana kella üritan maha müüa ja siis müün maha ka üleliigse H7 vööanduri. Aga kellaga koos ostes tundub mõistlikum, sest kui see uuesti maha müüa, siis rahaliselt ma võidan veidi. Uue telefoni sain ka kätte! Photopoint saatis ka automaatse kirja, kui pakk oli postikullerile edasi antud (ühel pärastlõunal) ja järgmisel hommikul oli pakk juba minule sobivas pakiautomaadis. Telefon võtab veel harjumist, aga hetkel ei kurda. Helistada oskan ja Endomondo töötab ka. Allkirjastasin ka Elisa lepingu ja järgmise nädala lõpus peaksin numbriga seal olema.
Üks päev tegin pärmitaigna ja Härra mässas edasi.
Vahepeal sain tädiks ka. Nunnu roosa draakoni heegeldas armas sõbranna, igati armas ja lapsesõbralik

Veel üks põhjus, miks ma Prismas käin, sest seal on umbes üks selline ostukäru, mis on normaalne ja ei pea küürutama.

Külaline akna taga. 

2 comments:

kd said...

: OO See olidki sina marsa peal!! Trennivabadel päevadel sõidan sama marsaga Ülenurmelt koju ja ühel õhtul nägin vilksamisi kedagi sinu-sarnast.. :D Mõtlesin, et kujutasin ette, ei hakanud igaks juhuks uurima-puurima ka (istusid minust kuhugi taha poole) :D

Sjuteist said...

Nonäed, ma olen sellise külmaga sissepakitud ka nagu kubujuss, et ära ei külmuks.
Aga selliseid päevi võib veel tulla, siis tead. ;)