Sunday, January 24, 2016

Trennipäevik 18.01.-24.01.2016


Tööpäevade hommikul teen rõõmsalt (ja uniselt) võimlemist kuskil 10 minutit. Puhkepäevadel ma isegi ei mõtle sellele. Sel nädalal ma plankingut enam ei teinud, sest ee tundus organismile piinana - keha liiga väsinud jäik pärast und. Pugem püüan harjutada selle (ja näiteks ka istumise) õhtusse.

Esmaspäev - tavapärane jõusaali päev, ikka alakeha, kuigi tegelikult on seda vale päris alakehapäevaks nimetada, sest on ka ülakeha harjutusi. Soojenduseks tegin 10min wattbike'i ja seeriaid oli viis põhi ja neli lisa ehk palju, kuigi aega läks vaid 80 minutit. Kükkidel vähendasin viimasel seerial raskusi, sest ma lihtsalt ei jõudnud, aga tahtsin ikka edasi teha. Tundus igati mõistlik. Kõhulihaste harjutused vahetasin välja, sest ei pääsenud löögile. Pärast trenni olin kutu, aga enesetunne oli palju parem.


Teisipäev - juba mõni aeg tagasi oli meil juttu Insanity'st ja minul on trennid vanast ajast juba kodus olemas, aga oli mõte neid ka treeningsaalis teha. Teisipäeval pakkusin välja, et teeks seda testi ja kordaks mingi aja pärast, et saaksime vaadata, kas arengut ka toimub.

Loodan kuskilt üles leida need 3,5 aasta tagused tulemused, kuigi kõike kahjuks võrrelda ei saa. Esialgu ma üritasin teha nii suicide jumps'e ja push-up jacks'e hantli abiga, aga kahjuks ei tulnud sellest midagi välja ja liigesed hakkasid kohe valutama.
Soojenduseks sõitsin veel wattbike'il 4,5km (10min) ja fit test koos soojenduse ja venitusega võttis kuskil 28 minutit.
Aktiivsus 129%

Kolmepäev - terve õla vööde oli valulik, vahepeal aitas töökaaslane hädast välja ja kuigi hiljem oli kogu valu ja jäikus tagasi, siis ilmselt see ikka kiirendas kogu taastumisprotsessi. Ja hoolimata sellest jäikusest läksin ma õhtul trenni ülakehale harjutusi tegema (75min). Tundsin, et see viie seeria päev sattus väga halvale päevale, aga polnud ka enam midagi teha. Mul pole nii rasket ülakeha päeva vist olnudki, sest KÕIK oli raske. Mõnel harjutusel vahetasin poole peal raskusi (ikka vähemaks võtsin) ja mõtlesin, et pärast on parem olla. (ja oligi!)
Soojenduse tegin äkki cross traineril.
Aktiivsus 141%

Neljapäev - puhkepäev. Jalutamine 5km.
Aktiivsus 89%

Reede - aeroobne trenn: wattbike 21km 45min40sek (keskmine pulss 133, max 155). Tempo oli aeglasem kui tavaliselt, aga ise olin ka rohkem väsinud kui tavaliselt.
Lisaks jalutamine 2,8km.
Aktiivsus 161%

Laupäev - puhkepäev, suurema osa päevast lugesin raamatut (ja sain selle läbi ka!)
Aktiivsus 29%??

Pühapäev - palju toimetamisi, aga käisin ka veidi sörkimas. Alguses oli muidugi külm, kuigi riietust oli mitu kihti, samm oli lühike ja raske, lund sadas pea kogu aeg näkku... tagasihoidlikult 4km 32min. Pulsiandur ei teinud kahjuks koostööd.
Aktiivsus (praeguseks) 107%


Pärast seda kui sai H7 pulsiandur Polar m400-ga ühendatud, siis ei ühenda ta seda enam samaaegselt telefoniga (ehk Endomondoga) ja ma ei saa aru miks.
Eile ja täna leidsin facebookist paar Tõukekelgu üritust, kuhu tahaks minna. See muidugi eeldab, et veebruaris on meil veel piisavalt külma, et jää oleks sobilik ja kannaks... ja südames ootan hoopis kevadet (nagu alati ja ka igal teisel aastaajal).


No comments: