Sunday, January 3, 2016

Trennipäevik 28.12.2015-03.01.2016 ehk puhkenädal


Nädala algus läks veidi sportlikumalt, aga siis tuli puhkus, sest miinuskraade tuli aina juurde ja nüüd veel lumi ka...

Esmaspäev - mul oli plaan lõpetada tõuksi hooaeg, mis tegelikult lõppes mul juba tükk aega tagasi, aga ametlik lõpp oli tegemata, esmaspäev tundus selleks sobilik. Kella 9 ajal hommikul panin aga soojalt riide, võtsin tõuksi ja tahtsin tõuksima minna,. aga rehvid olid vahepeal muidugi liiga tühjaks läinud, niisiis oli minek hoopis tanklasse, et neisse veidi õhku saada. Päike tõusis ja ilm oli krõbe ehk -9 kraadi, prr. Mõned tiirud tegin tõuksiga Tammeka  asfaltrajal (600m) ja siis hakkaski külm. Kokku tuli tõukerattal tagasihoidlikult 6,5km ja aega kulus lausa 31minutit, keskmine pulss seejuures 153 (külm kindlasti tõstis pulssi). Esialgu oli külm näol, siis käte ja siis reitel. Hooaja lõpp!
Hiljem jalutamine umbes 4km.

Teisipäev - olin natukene targem ja ei roninud enam päikesetõusu ajal välja! Aga liiga kaua ka oodata ei saanud, sest hilisemaks olid plaanid. Tegin lühikese jooksu ehk 5km 34minutit. Gps pani korduvalt pange. Külma oli siiski umbes -10.
Hiljem jalutamine 4,5km. 

Kolmapäev - jälle jooksma! Käisin jälle hommikul ja endiselt oli külm. Taaskord 5km (35min34sek), keskmine pulss lausa 161x'.
Hiljem jalutasin 6,5km, mida tabelis ei ole.

Neljapäev - puhkepäev!  Uusaasta saabus kodus aknast välja vaadates.

Reede - suurema osa päevast lugesin raamatut (sain läbi ka! 515 lk), aga enne kui päike peitu läks käisin ka jalutamas. Otsisin kapi põhjast soojad talvepüksid ja pakkisin end sisse. Päris soe oli. Oleks võinud jalutada 16km, aga piirdusin 5,5km.

Laupäev - puhkepäev, vaatasin/me sarju.

Pühapäev - puhkepäev, käisin sõbrannal külas ja uisutasin autoga natukene liiga palju.


Ja ongi lühike puhkus läbi, homme peab minema tööle. Pärast tööd trenni. Vaikselt peaks hakkama raskusi suurendama, aga kui ma mõtlen, et ma pean siis ka viis seeriat tegema, siis ... ehm ei aitäh.
Ja kuna nüüd tuli lumi maha, siis ilmselt jooksma ma nii pea ei saa (jooksutossud on nii õhukese pealisriidega, et kohe on külm ja sulab läbi). Ei jõudnud ka tõuksi hooaega alustada (:D), enne läks liiga külmaks ja lumi tuli maha... Aga eks siis tuleb näiteks wattbike'ga saalis sõita või kubujussina väljas jalutada.
Mõned päevad oli mu alaselg nii valus, et ei saanud kuidagi heas asendis olla. Nüüd on parem, eks sai võimeldud ka.No comments: