Sunday, February 14, 2016

Trennipäevik 08.02.-14.02.2016


Tööpäeva hommikuid alustasin ikka võimlemisega, lisaks kõhulihased ja seljalihased. Sel nädalal lisasin juurde natukene tuharalihast ja reiesisemisi. Esmaspäevast kadus ka nohu, palju parem on olla.

Esmaspäev - pärast tööpäeva läksin jõusaali. Võtsin ette küll tavapärase alakeha (55min) kava, aga sujuvalt tegin kükkide asemel jalapressi. Valisin 4 põhiseeriat ja 3 lisaharjustute seeriat, aga jalapressi puhul tuli rohkem. Alustasin ikka kergelt ja panin vaikselt raskusi juurde. Seeriaid tegin rohkem, sest kükkide puhul oli mul ju eestkükk ja tagakükk, aga kui nüüd kahe harjutuse asemel teen vaid ühe harjutuse, siis tuli sellega veidi mängida. Ja kõhulihastele tegin ka kavaväliseid harjutusi. Trenni lõpetasin plankinguga. Soojendust tegin ka, aga ei mäleta, mis ma tegin.
Aktiivsus: 98%, 7190 sammu.

Teisipäev - lõuna ajal tegin aeroobset treeningut, ikka wattbike (20km 45min avg 127, max 156). Ja trenni lõpetasin nii kõhulihaste, seljalihaste harjutustega. Lisaks planking.
Aktiivsus: 105%, 9727 sammu.

Kolmapäev - pärast tööpäeva läksin jõusaali ja tavapärane ülakeha treening 46min, soojenduseks wattbike 5,5km. Kuna saalis oli üsna palju rahvast, siis tegin harjutusi hoopis teises järjekorras ja lõuatõmbed jäid näiteks kõhulihastega viimasteks. Esialgu arvasin, et loobun lõuatõmmetest (roheline kumm on endiselt abiks), aga jõudsin ka need ära teha.
Aktiivsus: 108%, 6065 sammu.

Neljapäev - puhkepäev, ei teinud suurt midagi. Pärast tööd käisin linnas ja sealt tuli u 2,5km jalutamist.
Aktiivsus: 45%, 7814 sammu.

Reede - tööpäeva lõpetasin üsna lühikese aeroobse treeninguga - wattbike 30min 15km (avg 148, max 168 (lõpukiirendus). Lisaks jalutamine u 2,6km.
Aktiivsus: 212%, 10246 sammu.

Laupäev - pärastlõunal käisin sörkjooksu tegemas (5km 38min 51sek). Tammel oli üsna hea joosta, ainult seal jalgpalliväljakute pool oli natukene porine. Pulsiga peab ikka vaeva nägema (avg 151).
Aktiivsus: 116%, 10799 sammu.

Pühapäev - mul oli ilus plaan avada tõukerattaga hooaeg, aga hommikul oli maa valge ja lund muudkui sajab (ja sulab) ja sajab. Niisiis toimetan niisama, koristan, pakin. Aktiivsust praeguse hetkeni 62%.  Puhkepäev.
Aktiivsus: ... päev kestab


Ma olen parema käeline ja kannan kella vasakul randmel. Täna hommikul aga mõtlesin seda vahetada ja panin Polari paremale randmele. Mulle tundub, et nüüd ta mõõdab aktiivsust veidi paremini, aga ma ei tea, kas on õige seda kanda oma põhikäel.
Mõtlesin tükk aega, millised riided oleks hea reisi ajaks selga panna. Raske... eriti kui tuleb selline väsitav päev. Otsustasin, et võtan üle mitme kuu teksad. Leidsin kapist neli paari teksaseid, millest ühe panin kohe kilekotti nimega "annan ära". Jalga proovisin kõiki, aga ükski ei istu piisavalt hästi, sest kõik on (endiselt) veidi suured. (ega ma tahagi, et nad parajaks saavad :D). Kõige paremini istusid ikka minu lemmikud, mida on juba korduvalt lapitud, aga ma tean, et kui ma nendega veidi juba olen, siis nad varsti enam nii hästi ei istu.. Niisiis olen dilemma ees.
Kogu see pakkimine on raske. Tahan tunda end mugavalt. Siis tuli välja, et meil on seal mingi õhtusöök. Tahaks sporti ka teha, aga seda vaba aega on nii vähe, et pigem ma vist üritan sellel ajal linnaga tutvuda ja poodides käia?
Midagi ei sobi... Kui ma kannan teksaseid, siis endiselt ikka alt veidi laienevaid. 

Tegin endale just ühe mõnusa rasvakohvi. Lisaks joon päevad vähemalt 4 pudelitäit (2 liitrit) vett. Prismast ostsin kaasa pähkleid, mida lennukis või lennujaamas nosida ja juurde tegin ka mandlijahust küpsiseid. No comments: