Sunday, February 28, 2016

Trennipäevik 22.02.-28.02.2016


Pärats nädalast trennipuhkust oli kõik raske. Eriti hommikune ärkamine. Ja hommikuvõimlemine oli väga algeline, veidi sai ennast liigutada, aga mingi osa ajast hoopis pikutasin põrandal ja tahtsin vaid magada. Uuel nädalal paremini.

Esmaspäev - alakehatreening jõusaalis 55min. Soojenduseks tegin crosstrainerit vist pea 10 minutit ehk põhitrenni aeg ei olnudki väga pikk. Võtsin üsna kergelt ja kui jalapress välja arvata, siis olid seeriad 3+2. Lisasin ka ühe harjutuse säärtele.. masina nime ei tea. K

Teisipäev - pärast lühendatud tööpäeva ülakehatreening jõusaalis (50min), seeriad samuti 3+2. Rahvast oli minimaalselt, nii sai rahulikult trenni teha. Soojendus oli ehk taas crosstraineril.. ega ei mäleta. Midagi erilist meelde ei jäänudki. Lõuatõmbeid teeb u 6x laiahaardega ja siis 5+6x neutraalhaardega (roheline kumm on ikka abiks).

Kolmapäev - põhimõtteliselt puhkepäev, sõitsin Rakveresse, aktiivset jalutamist oli umbes 4km.

Neljapäev - puhkepäev, terve õhtu veetsin voodis, sest olin täiesti läbi sellest päevast.

Reede - pärast tööpäeva wattbike 25km ehk 53min24sek (avg 127, max 176). Ega ma erilist tempot ei teinud, aga pulss oli küll kuidagi väga madal... viimased kilomeetrid tegin 30sek hästi kiiret, 30sek rahulikku jne. Kui jalad korralikult soojad, siis ei ole tõesti probleem 4km jooksul endast kõik anda, aga see nõuab korralikku soojendust. Ma just mõtlen sellele, et kui tuleb Luunja wattbike, siis seal saab soojendust teha heal juhul paar minutit ja see ei ole kindlasti piisav. See on lühike aeg ja võistluse ajal sõidaks kohe jalad kinni ja kõri kinni. Ma loodan, et see üritus toimub, üks variant on ka soojendust teha kuskil mujal enne ja siis ruttu sinna minna. :D

Laupäev - puhkepäev. Käisin Põlvas sõbrannal külas.

Pühapäev - lõuna ajal läksin sörkima - 5km (tervelt 39min). Tänavad olid libedad ja tuul oli kibe. Eesmärk oli jõuda Võru tänavale, sest eile märkasin, et seal puhas ja saab joosta. Aga sinna minek oli keerulisem, pidev tasakaalus püsimine oli üsna väsitav. Niisiis tuligi tagasihoidlikult 5km ja seejärel jalutasin veel 2km koju, sest tänav oli jälle lumine ja libe.

Praegu on minu eesmärgiks saada sellest üleliigsest suhkrust lahti, mis mu organismis veel ringi liigub... ja siis saan rohkem trennile keskenduda. Ootan tagasi seda head enesetunnet, millest hetkel veel üsna kaugel olen.

No comments: