Sunday, March 13, 2016

Trennipäevik 07.03.-13.03.2016Lühike kokkuvõte.

Esmaspäev - möödunud nädalal kirjutasin, et mul olid reie lihased (reie lähendajad ehk?) haiged, siis esmaspäevaks läks see tunduvalt hullemaks. Liikumist ei seganud, aga oli ebamugav ja raske. Seetõttu jätsin jalatrenni ära ja tegin hoopis ülakeha treeningu (60min). Ma arvan, et soojenduse tegin elliptical'il. Kui ma pärast kolmandat seeriat mõtlesin proovida lõuatõmmet ilma kummi kaasabita teha, siis.. sellest ei tulnud midagi välja.
Aktiivsus: 92%

Teisipäev - lõunapausil selline kerge süvalihaste treening (25min), sellele eelnes soojendus wattbike'il (4,5km). Harjutused olid mõnusad, pulss küllaltki madal, aga reied olid pärast trenni palju paremas vormis.
Aktiivsus: 71%

Kolmapäev - puhkepäev, käisin põgenemistoas ja jalutasin veidi.
Aktiivsus: 73%

Neljapäev - ärajäänud alakeha treeningpäev, mis ei tulnud eriti hästi välja. Kohe üldse ei olnud tuju trenni teha, aga teadasin, et kui ei lähe, siis on tuju veel parem. Lootsin, et ehk läheb tuju paremaks, aga eriti ei läinud. Samal ajal olin väga väsinud. Tegin ainult jalalihaste harjutusi ja kõhulihaseid (muidu kavas ka paar ülakeha oma) ja lõppu sõitsin veel 4km wattbike'il.
Aktiivsus: 95%

Reede - pärast tööpäeva ruttasin jõusaali, et saaks rattaga sõitma, vedas, sest  kedagi ei olnud seal. Väntasin 55min, tempo oleks võinud olla kiirem, läbisin 26,15km. Pulss oli eeskujulikult avg 127, max 157 ehk erilist spurti sinna lõppu ka ei teinud.
Aktiivsus: 136%

Laupäev - avasin tõukerattahooaja! Ilm oli päikseline, kuigi kohati oli ka tuult. Üritasin leida teed, kus poleks jääd. Niisiis võtsin ikka suuna linnast välja, aga Viljandi poole minnes tuli ka tuul (kuigi mul oli kahekordne torusall ja müts peas, mis kaitsesid ka kõrvu) ja vasak kõrv hakkas nii hullult valutama, et üsna pea pöörasin end ümber ja läksin kodu suunas. Valu ei kadunud ka rahulikumalt sõites. Koduseinte vahel läks aga üsna ruttu üle. Järgmine kord panen tüki vatti kõrva? Aga sõitsin kenasti kokku 10km 45minutiga. Tehnika vajab parandamist, pääsuke oli nadi ja püksid tahtsid ka alla vajuda. Kui nüüd ilm niimoodi püsiks, siis on mul täitsa hea plaan sellega ka tööle minna... aga sõltub, mis sealt taevast alla sajab.
Aktiivsus: 198%

Pühapäev - kuigi eile mõtlesin, et täna võiks jooksma minna, siis täna enam sellist tunnet ei olnud. Käisime maal ja pärast lõunasööki jäin hoopiski tukkuma. Linna jõudes mõtlesin, et natukene ikka liigutada tahaks ja nii panin trenniriided selga ja läksin kõndima. Kõndisin kokku 7,25km 1h11min (avg 130).
Aktiivsus: 146%

Kutsikas on veidi kasvanud.


Päike paistab nagu oleks suvi.


Eelmisest nädalast ka pilt tõukekelgust.

No comments: