Sunday, March 20, 2016

Trennipäevik 14.03.-20.03.2016


Tööl oli raske nädal ja see andis trennides korralikult tunda. Kuigi ise mõtlesin, et pärast tööd on hea trenni minna ja veidi lõõgastuda, siis seda õiget ja head tunnet trennis peale ei tulnudki. Samal ajal oli keha ka väga väsinud. Kõikidel õhtutel lugesin veidi raamatut, aga jõudsin seda väga vähe teha, sest uni murdis maha.
Hommikuse äratuskella tõin 5minutit ettepoole ja lisasin hommikusse kükke ja triitsepsit. Plankinguga ikka kehvad lood, mälu ka ei ole.

Esmaspäev - soojenduseks 10min wattbike (4,5km) ja seejärel alakehatrenn 45min. Emotsioone ei mäleta.
Aktiivsus: 108%

Teisipäev - lõunajal wattbike 16km ehk 32,5min (avg 130, max 147), tahtsin veidi trenni, aga tööl oli hirmus kiire ja nii tuligi seda vaid pool tunnikest.
Aktiivsus: 120%

Kolmapäev - pärast eriti rasket ja stressirikast tööpäeva läksin jõusaali lulli lööma. Tegelikult tegin ikka harjutusi ka, aga polnud tuju ega tahtmist. Ülakehale mõeldud kavast tegin vist siiski kõik ära, kuigi aega kulus tõesti vähe (kuskil 40min, kuigi tabelis on 35).
Lisaks jalutasin veel 3km, et päevane aktiivsus täis saada.
Aktiivsus: 108%

Neljapäev - õhtud on siin valged ehk pärast tööpäeva tressid selga ja sörkima. Sörkisin tänavatel, mis olid enam-vähem jäävabad ja kuivad. Kokku tagasihoidlikult 5km (39,5min, avg 158).
Aktiivsus: 145%

Reede - wattbike 20km 45min35sek (avg 135, max 155). Saalis oli nii mõnusalt rahulik.
Aktiivsus: 127%

Laupäev - puhkepäev, jalutasin u 4km.
Aktiivsus: 87% (ei oleks tohtinud vist lõunauinakut teha)

Pühapäev - ilm oli kahtlane, paistis päike, sadas lund, tuulekoridorides oli külm. Otsustasin uudistada MV-s ja mis seal salata, tahtsin ka sauna. Ma teadsin, et see on selline natukene vanem spordiklubi, see ei häirinud mind. Natukene imelik oli, et tualetti ei olnud riietusruumis ja kurvaks tegi see, et naiste saun sai soojaks alles pärast esimest rühmatreeningut, aga mina olin seal palju varem. Ma ei osanud sellise asjaga arvestada. Kohati meeldivad mulle need vanad jõusaali masinad isegi rohkem. Aga natuke kahju, et ellipticali ja treadmill'i on seal mõlemat vaid üks. Ja riietusruumi astudes oli seal väga külm, dušist ootasin sooja vett mitu minutit. Aga trenn oli hea hea teinekord tean lihtsalt arvestada ka selle saunaga.
Tegin 20min wllipticali, seejärel 28min jõusaali harjutusi kõhule ja seljale ja seejärel jooksin 1km.
Aktiivsus: 127%

Minu plaan tõuksiga tööle minna kukkus läbi, sest vahepeal sadas väljas lund. Eks proovin uuel nädalal uuesti. Tuleb mõnusalt lühike, aga kiire töönädal.
Liigesed on ka kehvad... ma olin unustanud, kuidas need valutada võivad.

No comments: