Wednesday, April 13, 2016

Riided

Mõni nädal tagasi juhtus selline kummaline asi, et ma vaatasin Taskus ringi ja jõudsin Mohitosse. Tegelikult otsin ma silmadega alati mõnda kleiti, vahel ka viigipükse, aga tol päeval sattusid silma alla hoopis teksad. Alt laienevad! Võib-olla on selliseid juba ammu taas saadaval, aga ma pole väga ammu teksaseid uurinud. Sealt leidsin kaks paari, mis olid soodsa hinnaga (allahindlusega alla 20 euro) ja minu suuruses. Ühed veidi tumedamad, teised rohkem kulutatud. Tumedamad meeldisid mulle välimuselt rohkem, aga kui neid jalga hakkasin proovima, siis oli hoopis teine lugu. Heledamad istusid seljas imehästi, normaalse kõrgusega, ilusalt laienevad. Aga teised, mis olid sama suurusega, ei läinudki päris jalga. :D Sama firma, aga vot mis värk. Ja siis ma ostsingi need heledamad ära ja täitsa naudin nende kandmist. Ise ka kohe ei uskunud. Vanades teksastes tegijn inventuuri ja äkki ühe paari jätsin kappi. Mõtlesin, et kui ei ole neid aasta (või rohkem) kandnud ja need ei meeldi ka mulle enam üldse, siis ei ole mõtet neid kapis hoida (ruumi niigi vähe). Ja kui midagi uut soetada, siis on vaja ka midagi eest ära saada. Õed nobedate näppudega ja oskad ise hoopis midagi uut neist meisterdada ja õmmelda. 
Muidu riideid ei olegi vaja. Tööl kannan töövormi ja nii ongi. Selleks, kui ma 10 minutit näiteks autoga tööle lähen, ei pea küll mingit erilist riietust selga vaatama. Ja kui ma sportlikult veel tööle lähen, siis on eriti lihtne. Kuigi spordiriideid olen küll rohkem valima hakanud. Suurem osa neist on pärit siiski sportsdirectist, aga kui alguses ostsin ikka pea kõige odavamad trennipüksid, siis nüüd olen valivm ja tahan, et need peale mugavuse ka hoiaks keha paremini. On suur vahe, kas on suvakad retuusid jalas või midagi veidi tugevamast riidest. 
Sokid on pea kõik spordisokid. Ma olen selline imelik, et mulle ei meeldi valgeid sokke kanda. Ka mitte tööl, kus see ehk näeks parem välja. Ei kandnud ka siis, kui mul kunagi valge tööriietus oli. Sokid ikka helekollased, neoonroosad, neoonrohelised jne. :D Praeguseks mul ikka mõned valged sokid on sahtlisse tekkinud, aga kannan neid ikka üliharva. Valgeid riideid on üldse juurde tekkinud, rohkem särke, mida tööl kanda. Aga siis ongi nii, et kannan kõik valged riided järjest ära, et saaks ühe masinatäie pesu ka pesta. Härralgi jäänud ainult kaks valget särki. 
Jakkidega on ikka raske, kui ülakehale trenni teha. 

No comments: