Wednesday, April 20, 2016

Tahaks midagi kirjutada, aga pole nagu miskit öelda. Tööl hakkab tempo vaikselt raugema, aga tulemused on vaja ka kokku saada. Nende projektidega on ikka üks jama, alguses raha vähe, siis raha palju, siis vaja see palju ära kulutada, siis selgub, et äkki sai liiga palju kulutatud. Jne. Ma olen väga praktilise haridusega, aga viimasel ajal on mul tööd arvutis palju rohkem. Ja see on uskumatu kui elektroonseks kõik tehtud on. Päris õudne on, kui meil on tööl mingid võrguühendusega probleemid või server maas, siis ei saa mitte midagi teha, sest millelegi pole ju ligipääsu. Ja kui kunagi peaks kuskil miskit totaalselt kokku jooksma ja ära kaduma, siis ei olegi enam kuskil informatsiooni. Õnneks on meil paberimajandust ka ja mõned olulisemad asjad ka paberil, aga siiski. Käisin need kolm päeva tõuksiga, üks ilm oli hullem kui teine, aga nüüd järgmised päevad puhkan. Organism on endiselt väsinud. Esmaspäeval polnud mul õigeid kindaid ja sõrmedel hakkas nii külm, et randmesoojendajad panin hoopis sõrmesoojendajaks. Sõrmedel hakkas tõesti soojem, aga koju jõudes olid randmed väga valusad ja ka paistes. Enne jõudsin veel Supilinna päevadel käia ja võtsin osa maastikumängust. Mina sõitsin seal tänavatel ikka tõuksiga, mõnus oli (tuult oli vähem), aga lõpuks kiskusid käed-sõrmed krampi, sest hoidsin ka seda paberit ja pastakat käes (ja tegelikult oli külm). Homme hakkan natukene küpsetama ja vaaritama. Tööle teen ikka kartulisalatit ja mingit kooki, kuid see viimane vist pigem mindagi tordi sarnast (ei ole varem teinud). Küpsetan põhja ära ja mõtlen siis edasi. Aga täna avaldati soovi, et ma võiksin teha ka miskit, mis minu menüüsse kuulub. Jäin natukene nõutuks. Magusat ei hakka tegema. Keeksi ei tee, muidu veel keegi ütleb, et sööb nagu svammi. Korra mõtlesin, kas viitsin väikeseid bountysid teha, aga see väikeste tegemine on selline mäkerdamine. Ja siis mõtlesin, et kui lillkapsa saab, peaks tegema lillakapsaga kartulisalatit ehk kartuli asemel lillkapsas (retsept on siin). See on nagu minu menüü, kuigi ma ise seda ilmselt ei söö (mulle ei meeldi ka kartulisalat). Ja muud nagu polegi (okei, pakk heeringat on ka külmkapis, vaja veel leiba osta). Reede õhtuks pole miskit vaja, sest külalisi ma ei oota ja endale ei hakka ise kooki tegema, eks teen mõned ettevalmistused laupäevaks, aga siis ka ei plaani ülepingutada. 
Varasemalt on meil tööl spordipäev olnud augusti alguses, aga kuna suvapäevad on nüüd nädala võrra hiljem, siis oli vara teha spordipäevad sellest kuu hiljem (või veidi varem). Niisiis on spordipäev hoopis 3. juuni. Ehm. No tore küll, aga mul on siis kolm päeva puhkust ja ma mõtlesin naaberriiki minna (kuigi ei tea, mis sellest plaanist saab). Mitte et spordipäev kohustuslik oleks, aga tore oleks minna (oleneb ka aladest ja lisaks saab töölt ära). 
Raamatute lugemisega olen hoo maha võtnud, aga kolm raamatut on hetkel kodus olemas (+ endiselt Toidurevolutsioon ja LCHF uus raamat). Eile alustasin Margus Karu "Täna on täna ja forever on forever", mille lihtsalt võtsin raamatukoguriiulist, kui miskit lugeda ei olnud. Muljeid veel ei ole, sest eile jõudsin lugeda vaid kaks peatükki. 


No comments: