Sunday, April 24, 2016

Trennipäevik 18.04.-24.04.2016


Puhkenädal. Hommikuti ikka omad harjutused. Mõnel õhtul tegin ka õhtul kükke. Üldiselt selline väga väsitav nädal, sest keha oli väsinud ja närvid ja emotsioonid ka.

Esmaspäev - et veidi taastavat trenni teha, siis läksin tõuksiga tööle 5km (21min21sek avg 147x') (kõige otsemat teed pidi, aga väga rahulikult), pärast tööpäeva sõitsin rahulikult kesklinna 6km (24min53sek), võtsin osa Supilinna maastikumängust 3,75km (42min06sek, avg 107x')  ja seejärel sõitsin koju 2,25km (12min25sek, avg 144x').
Aktiivsus: 182%

Teisipäev - tõuksiga vaikselt tööle 5km (21min59sek avg 142x') ja rahuliku pikema ringiga koju 10km (42min32sek avg 148x'). Lõuna ajal tegin natukene jõutrenni, sest teadsin, et rohkem jõusaali ei jõua. Käsi hoidsin, sest olid valusad ja kehvad.
Õhtul hularõngas 20min (avg 104)... alguses oli päris valus, sain ka kaks väikest hematoomi.
Aktiivsus: 232%

Kolmapäev - tõuksiga tööle 5km (19min41sek, avg 138x') ja koju 5km (23min27sek avg 122x'?).
Aktiivsus: 115%

Neljapäev - puhkepäev, õhtul tegin ettevalmistusi reedeks.
Aktiivsus: 115%

Reede - puhkepäev, pidasin tööl sünnipäeva, päeva alustasin juba pool 6, nii jäi ööuneks miskit nelja tunniga.
Aktiivsus: 94%

Laupäev - alustasin päeva varakult sünnipäevapeo ettevalmistustega, vahepeal käisin Otepääl Meie Liigume jooksul ehk Tehvandi Mäejooks.
Tehvandi Hotelli juurde jõudes läks mul veidi aega arusaamaks, kuhu ma minema pean.Lõpuks läksin sinna, kuhu nägin siirdumas ka teisi inimesi. Muudkui läksin. Lippasin veel auto juurde tagasi ja võtsin ühe koti kaasa, et jakki mitte seljast ära võtta ja külma saada. Õigesti tegin. Võistluskeskus oli täitsa u 750m kaugusel. Numbri sain kätte, aga selgus, et pakihoidu polegi. See oli üllatus. Kotid sai jätta küll registreerimistelki, aga öeldi, et väärtuslikke asju sinna mitte jätta, et need viia autosse. Ehm, okei, auto on pea kilomeetri kaugusel. See info oleks võinud kuskil olla. Lisaks läks ilm täiesti hulluks. Vihm muutus lörtsiks ja lumeks ja raheks. Nii külm oli. Ja tuul. Pikemalt mõtlemata panin numbri hoopis jakile ja lootsin, et hakkab kuidagi soe. Õnneks saime kõik ka peapaela, mille panin kohe pähe, sest muidu oleks kõrvad ka ära külmunud.
Soe hakkas teise kilomeetri alguseks, aga päris palav ei hakanudki. Ja üsna läbimärg tunne oli lõpuks (kuigi jakk vihma läbi ei lasknud). Ei tasu sellisele rajale minna (isegi kui see on vaid 5km), kui ei ole harjunud sellise üles-alla rajaprofiiliga. Mul oli tõsiselt raske. Kui esialgu ma üritasin tõuse ikka sörkida, siis üsna pea tegin hoopis kõndi. Ja küll see 5km on pikk, kui rajaprofiil selline hüplev on.  Aga joostud see sai ja kõige toredam oli selle suusahüppemäe maandumisrajast üles ronida. Jah, selleks kulus ka umbes 4minutit, aga läks veidi aega enne kui sain süüstemile paremini pihta ja vahepeal pani kõrge pulss pea ringi käima. Lõpuks sai medali ka.
5.10km (Polari andmetel) aeg 36min31sek avg 170x' (ma arvan, et tegelikult oli kõrgem, sest alguses näitas pulss imelikke numbreid).
Pilt Meie Liigume fb lehelt.

Pilt Meie Liigume fb lehelt.
Aktiivsus: 273%

Pühapäev - und jäi väheks ja oli katkendlik, pikutasin ka päeval. Ega muud ei teegi. Puhkepäev. Jalad on hellad ja valusad. Üritasin venitada. Kõige valusamad kohad on googeldades superior extensor retinactulum ja inferior extensor retinaculum.  Õues on ka kehv ilm.
Õhtul 20min mummudega hularõnga keerutamist (avg 104)
Aktiivsus: laiskus 70%
No comments: