Wednesday, June 22, 2016

220616

Väljas on nii mõnus ilm. Ka siis, kui vihma sajab, on mõnus. Vihm on ilus. Vihm puhastab. Möödunud reedel oli vaja pärast tööpäeva asju ajada, koju jõudes panin ikka kleidi selga ja võtsin isegi vihmavarju kaasa ning läksin välja. Vihmavarju vedasin niisama kaasas, vihma sadas, aga nii mõnus oli. Ja rahvast liikus tänavatel nii vähe. Jah, laupäevased tormituuled lõid küll kõiksuguplaanid segamini, aga ju oli ka seda siis vaja. Inimesed vist korjavad juba maasikaid. Sotsiaalmeedias on nii palju pilte metsmaasikatest. Tahan ka! Aga vot ei tea Tartu lähedal mitte ühtegi kohta. Täna helistan aga töökaaslasele ja küsin, millal saame aedmaasikale tulla. Mul on nüüd külmakirst, et on ka koht, kuhu marju panna! 
Nüüd kohe on tulemas kaks vaba päeva, mis on väga mõnus. Uni on nagu on, aga see mind ei häiri. Kui ma veel eelmine nädal olin tubli ja läksin ikka voodisse kella 21 ja 22 vahel, siis nüüd on see mitu tundi hilisemaks muutunud. Aga hommikuti ärkan endiselt vara ja see ei sega. Sest väljas on suvi. Olen viimastel päevadel õhtuti kogu aeg tõuksiga tiirutamas käinud, selline kulgemine rohkem, sest olen seda tutvustanud ka ühele töökaaslasele. Mõnus. Aga no seetõttu on mul näiteks kõik blogid lugemata ja Kirgede torm vaatamata. Õhtud lähevad lihtsalt nii kiiresti. Täna on lühem tööpäev ja saan hiljem sõbrannale külla minna. Tööle lähen küll autoga, et jõuaks hiljem teised asjad korda ajada ja käin kohe poes, aga hiljem sõbranna juurde lähen tõukerattaga, nii saab 2x11km trenni. Ennist meenus, et reedel viisin jalanõud parandusse, need peaks ka ära tooma, raamatukogust pean ühe raamatu võtma. Hetkel on mul järjekorras vist 5 raamatut.. eile mõtlesin korra, et peaks lugema, aga leidsin, et magama peaks rohkem. Küll puhkuse ajal loen. Varsti teeme tüdrukutega ühe spa-nädalavahetuse, seejärel on mul juba puhkus ja suvepäevad. 
Leidsin kapist ühe ammu ostetud liibuva kleidi. Korralikult pikk ja istub nüüd palju paremini kui varem. Kõik teised kleidid hindan aga üle ja mõtlen, mis nendega teha.. pean nõu ema ja õega ja vaatab, kes tahab mõnda kokku võtta ja millised pakin lihtsalt ära, et v-o kaalun mingi aeg taas 10kg rohkem. 
Aga juuksed on mul ilusad ja neid ei kavatse ma enam maha lõigata. Ainult mingi aeg peaks blondid triibud ära kaotama, sest otsad teeb see niii katki. Tahtsin üks päev varbaküüned ära lakkida, aga avastasin, et mul polegi enam ühtegi küünelakki. 
Eile oli vanaisa sünniaastapäev. 

No comments: