Saturday, June 4, 2016

Lõpuks tuli ka vihm

03.06.16
Selle kolme vaba päeva jooksul päevitama ei jõudnud, aga loodan, et ringi liikudes sai veidi jumet. Täna oli aga spordipäev ja ilm imeline. Nüüd olen randiline ja kohati väga punane. Väljas olles ei saanud ise sellest arugi. Aftersuni ka ei ole, aga kreemitasin end siis lihtsalt sisse. Aga sai tehtud ka esimene ujumine. Lapsed olid selleks ajaks kalda juures kogu soga üles tuuseldanud ja tuli ka piisavalt külma vett, nii võttis üleni vette minek päris pikalt aega, aga sai lõpuks ka tiiruke ujutud ja vesi läks aina mõnusamaks (ja ilmselt oli nahale hea leevendus). Eriti sportlikud me seekord ei teinud, aga alad, mida tegime, ei tulnud ka eriti hästi välja, samuti ei tahtnud sinna väga pikaks ajaks jääda.
Täna käisin raamatukogus, viimase raamatu lõpetasin hommikul, selline imelik oli. Nüüd ootab neli uut ja päeva peale sain ka teate, et üks järjekorraraamat ootab mind ka raamatukogus, eks jalutan homme läbi, sest lähen niikuinii turule.
---
04.06.16
Eile tekkis väga järsku tunne, et nüüd olen väga väsinud. Nii pugesin ruttu teki alla ja jäingi vist magama. Ärkasin ikka enne äratust ja uni muutus rahutuks. Aga tegin enda hommikuse ringi ära ja pugesin uuesti teki alla ja käin lõpuks magama. Uuesti ärkamine oli palju raskem. Hetkel on suvised plaanid sellised, et päevad hakkavadki väga vara ja seetõttu lõppevad ka vara (muidu jääb unest väheks), aga täpselt sellest ehk teinekord. 
Tundub, et täna on väljas ka õhku ja tuult, kuigi sooja näitab hetkel vaid +15. Üks klassiõde pidi mingi aeg korra Tartus olema, nii on võimalus kohtuda. Hiljem tahaks sõbrannadega kaltsukaringi teha, sest seda pole teinud väga kaua. Mitte et ma midagi spetsiifilist otsiks, aga äkki leiab midagi. Otsin ka nt diivani- ja tugikoolikatteid. Naisteka kapipeolt sain ma ühe kleidi ka, mis pikkusel sobib tööle minemiseks ja kui seda selga proovisin, siis ei olnud veel suur. Kallima raha eest seda ostnud ei oleks. Värv ka huvitav.
Jalad on nii väsinud. Ometi peaks täna õhtupoolikul ka tõuksima, sest juba nädala pärast on võistlused, aga ma tunnen, et ei ole valmis. Ilmselt järgmise nädala lõpus lähen kahel päeval autoga tööle, et jalgu veidi säästa. Homme on päris puhkepäev. Teeme sõpradega väikese Tripi Lõuna-Eestis ja käime ka üle piiri Lätis. 

No comments: