Sunday, June 12, 2016

"Trennipäevik" 06.06.-12.06.2016


Mul ei olegi midagi suurt kirjutada, sest ma pole pea midagi teinud. Kurtsin siin valu ja ülekoormust paremas sääres ja täpselt selle nahka see nädal läkski. 

Esmaspäev - hommikune "kõnniring" 7,6km
Aktiivsus: 154%

Teisipäev - hommikune "kõnniring" 7,6km
Aktiivsus: 181%

Kolmapäev - hommikune "kõnniring" 8,6km
Aktiivsus: 156%

Neljapäev - hommikune "kõnniring" 8,3km
Aktiivsus: 232%; õhtul üks inactivity stamp, kui sõbranna oli külas ja jutustasime.

Reede - hommikune "kõnniring" 7,2km
Aktiivsus: 184%

Laupäev - hommikune "kõnniring" 4km, sest vihma tõttu kasutasin "abivahendit". Ilm oli tõeliselt vihmane, aga ehk võttis see vihm selle tuleohu nüüd ära. Hommikul ei tahtnud nina väljas pista ja mõtlesin pikalt riietuse peale. Pakkisin kaasa ka vahetusriided ja ooteajaks vihmakeebi. Põlvas lõdistas sama palju kui Tartus. Lisaks toimus seal Eviko Suusarull 2016, mille raames oli ka Tõuke Üles 2016, mis oli selline vahva kutsetega üritus. Kahjuks peletas ilm ja miski veel mõned inimesed ära ja mitmed jätsid tulemata, kuigi olid oma tulekut varasemalt kinnitanud. Soojenduse ajal käisin ikka finiši juures ära... kohati tundus see tõus lihtsam, kui olin arvanud, aga see viimane nurk.. oh jah. tõukeratturid startisid suuarullise vahepeal. Eelsõitudes kõik eraldi 15sek vahedega. Minu esimene aeg 750m mäest üles oli 02:27.8. Seejärel selgus, et finaalini läheb umbes 2h aega ja mina veetsin selle aja sõbranna pool kohvi joomas. Sinna jõudes olid jalad läbimärjad, õnneks olid kaasas vahetussokid. Kindad läbimärjad, aga nendega polnud enam miskit teha. Sain sooja sisse ja tõuksisin Põlva kesklinna tagasi (palju lühemat teed kaudu, kui sõbranna poole minnes). Kuna naisi tuligi vähe kohale, siis olime ka kõik finaalis (muidu pidi 6 parimat edasi saama). Minul oli eelsõitudes parim aeg, nii võtsin koha ka tee paremas servas sisse. Ega teist korda just lihtsam ei olnud... alguses läks hästi, sain hiljem hea sammu eest kiita ka, aga selle viimase nuki peal tegin edasi pikka sammu ja nii minst mööda mindigi. Mäest üles peaks rohkem tippima. ;) Aga ma ei ole kurb. Ma võitsin teise koha, mis on väga hästi. Finaalis oli aeg 02:20.6. Vaatasin meeste finaali ka ära ja läksin uuesti kohvi jooma, sest autasustamiseni oli umbes 1,5h ja väljas sadas endiselt vihma. Kiidan ennast selle eest, et autos minuga ikka 1-2 paari kuivi jalanõusid kaasa sõidab, mida ma igapäevaselt ei kanna, samuti leidsin uued kuivad sokid (kotti olin pakkinud vaid ühe paari kuivi sokke). Nii sain jalad uuesti soojaks. Pärast autasustamist lippasin ruttu Tartu poole (või no sõitsin autoga). Mul oli plaan puhata ja raamatut lugeda, raamatu lugemisega alustasin ja siis hakkasin puhkama.. ärkasin 3h hiljem, et hambad ära pesta ja puhkasin edasi (et silmad kell 4 hommikul lahti teha ja hakata und otsima). 
Aktiivsus: 166%

Pühapäev - puhkepäev, jah, viimased unetunnid oli võib-olla rohkem ärkvel kui unes, aga mis teha, kui rütm on selline. Hommikul lugesin ühe raamatu läbi ja käisin turul - jalutasin 3,5km
Aktiivsus: veel 65%

Selline nädal. Täna jalutades ei olnud valust märkigi, mul on tunne, et tõukeratas tegi asja paremaks, aga eks homme varahommikul ole näha. Igal juhul nüüd ma tean, et kui ka annab tunda, siis tõukerattaga saan ikka sõita. Pärlijõe tõukerattamaratonini on vähem kui 2 nädalat!

No comments: