Sunday, July 10, 2016

Trennipäevik 04.07. - 10.07.2016


Ja juba ongi juuli. Ja esimene puhkusenädal läbi, läks ülikiiresti, ilmselt teine tuleb samasugune. Väga hea on planeerida päeva nii, et selles ei ole 8h tavapärast tööd. Pärast hommikust leheringi teadasin, et saan tagasi magama minna, aga üldiselt ei olnud selleks mahti ja nii ei olnud unetunde taas eriti palju. Kuna pulsiandur ei tee praktiliselt üldse koostööd, siis olen otsustanud uue osta. Süda tilgub veidi verd küll, aga üritan leida võimalikud soodsa pakkumise. Natuke jama on ka see, et tavalise vöö suurus on M - (X)XL, aga mul oleks tegelikult väiksemat vaja, niisiis pean ikka jupi vahelt ära lõikama ja uuesti kokku õmblema (või tellima kuskilt lihtsalt väikema vöö, aga ei...). Nende päevaste aktiivsustega on ka nii, et kuna pulsiandur näitab üsna tihti aiateibad (või üldse mitte midagi), siis ei oska nende õigsust hinnata... no kui "kõnniringi" ajal on pulss 20x' - 215x' või tõuksiga mingi 20km/h sõites 89x'. Veidi vale või mis?

Esmaspäev - hommikune "kõnniring" 6,9km, hiljem jalutasin 1,2km. Õhtul sai rahulikult sõidetud tõuksiga u 20km ja vahepeal ka u 10km downhill rattaga ehk kokku 31,2km 2h04min27sek ja tee viis ka Vasulasse, kus sai väga-väga külmas vees korra ujumas käidud. Teele jäi tõuse ja laskumisi. Mõnus oli. Ja lõpp oli üsna porine.
Aktiivsus: 382%

Teisipäev - üldiselt puhkepäev, käisin sõbrannal külas, hommikune "kõnniring" 7,2km.
Aktiivsus: 223%

Kolmapäev - hommikune "kõnniring" 8,6km (reklaamipäev), seejärel mõtlesin pea selgeks saada ja läksin tõuksiga sõitma... pead selgeks ei saanud, aga tõuksisin 20,2km (Annelinnast Luunja poole, sealt Kabinasse, sealt Ihastesse ja tagasi Annelinna) 1h08min17sek. Hiljem jalutasin veel 6,6km.
Aktiivsus: 381%

Neljapäev - hommikune "kõnniring" 8,1km (oli vist jälle reklaamipäev), seejärel jalutasin veel 3,9km + 2,8km + 1,8km. Ja õhtuks jõudsin Pühajärvele suvepäevadele.
Aktiivsus: 342%

Reede - põhimõtteliselt puhkepäev, hommikused "kõnniringid" said nädalase pausi ja ise sai puhata Pühajärvel. Natukene sai jalutatud ja pärastlõunal tegin väikese tiiru tõuksiga 7,8km (29min48sek), vahepeal andsin tõuksi proovida ka teistele ja jagasin õpetussõnu põhitõdede kohta.
Aktiivsus: 133% (kohe drastiliselt kukkus, kui kõnniringi ei olnud)

Laupäev - toimus I Pühajärve Tõukerattamaraton, mina osalesin ikka pikemal distantsil ehk 30km ja sel korral tulin koju võidusärgiga. Aga sellest kirjutan pikemalt, kui on ka fotograafipildid olemas.
Aktiivsus: 266%

Pühapäev - puhkepäev! Juba hommikul käisin korra Hansalaadal, aga ei leidnud sealt midagi, ostsin hoopis turult kurki. Jalutasin 4,5km.
Õhtul vaatan esimest korda jalgpalli ja enne veel käin sõpsiga saunas. Ja muidu puhkan ja lebotan. Ikkagi puhkus ju.
Aktiivsus: 119%

Uuel nädalal sõidan mõneks päevaks maale, ei tea veel, kas saan tõuksi kaasa võtta või peaks vahepeal proovima joosta? Nädala pärast ootab mind aga mingi matk kuskil Lõuna-Eestis. Muidu üritan puhata, sest ikkagi ju puhkus ja varsti peab veel üks kuu mitme eest rabama.
Veloplus'is on hetkel H7 pulsiandur 56 eurot. Pop spordis u 60 eurot, aga sealt loodan sõbra abiga veidi alla saada.

No comments: