Wednesday, August 10, 2016

Pilla-palla

​Ma ei tea, kuidas peaks niimoodi käima võistluseks valmistumine, kui midagi teha ei taha ja isu ei ole. No vähemalt ma magan, eile olin juba enne 8 voodis ja ilmselt jäin ka magama, kuigi vahepeal oli palav ja külm ja janu ja pissihäda, aga hommikul oli esimest korda tunne selle postiringi jooksul, et virutan selle äratuskella kinni. Ma olen pilla-palla. Teisiti ei oska seda kirjeldada. Mul on ilus suvi olnud, tahaksin, et see jätkuks.
Asjalikuma poole pealt öeldes sain sissekirjutuse ära muudetud ja olen nüüd Annelinna elanik. Kui kauaks? Kuni leian kodu. Ehk panen ka siia kirja, mida ma ideaalselt otsin ja millega ma olen valmis leppima, aga seda teen siis, kui tulen enda emotsioonidega paremini toime ja suudan keskenduda.
Minul kaob kurbusega isu. Vähemalt on mul rasvakohv ja kurgid. Aga kuidas nii valmistuda võistlusteks? Keeruline. Nii palju valmistun, et täna tulin autoga tööle, et jalgadele puhkust anda, teen seda ka homme ja ülehomme. Samal ajal oleks vaja mul teha mingi sõit kuskil... aga hetkel tõukeratas ei too seda rõõmu, mida oleks vaja. Pean lootma, et hommikuti enam reklaami ei ole, siis on ringid lühemad ja kiiremad, sest eile ja täna jõudsin alles pool 7 tagasi (esmasp tuli kogu ringiaeg 1h17min).
Ma võiks nüüd raamatud läbi lugeda, aga ei suuda nii palju keskenduda. Blogid on lugemata, kodus ei taha arvutis olla. Nõud on pesemata. Tuba on segamini. Kõik on pilla-palla. Mina olen pilla-palla.
Ja sellega piirdub see teema siin.


No comments: