Tuesday, August 30, 2016

Mõtlemisnädal ehk trennipäevik 22.08.-28.08.2016


Tabel on üsna... kasin.Esmaspäev - midagi ei teinud, olin koolitusel ja istusin palju. puhkus. Õhtul sai juba 22 aeg magama mindud ja ärgatud järgmine päev kell 8, selline hea koolitus.
Aktiivsus: 49% ehk tõesti ei teinud midagi

Teisipäev - endiselt olin koolitusel ja mõned tunnid autoroolis, jalutasin Haapsalus u 2,5km ehk käisin merd vaatmas.
Aktiivsus: 85% ehk endiselt puhkasin

Kolmapäev - olin tunde autoroolis, jalutasin veidi Pärnu vahel. Õhtul oli Alma Linnasprindi II ööetapp ehk paarisorienteerumine ehk üks paariline oli korraga rajal... oli pime ja üksi polnud üldse hea, meil oli koostöö alati nii hästi sujunud ja siis pidime üksi hakkama saama. Minu pealamp on ka ikka kehv. Tema pani punktidest mööda, mina kah ja nii see läks. Mõlemad jooksime üle 30minuti ehk kokku oli aeg üle tunni, ainult mingi 30min aeglasemalt kui kõige kiiremad naised. Aga mul siis 4km mööda pimedatmetsa ja võsa ja juurikaid ja seda karjääriauku 31min02sek. 
Aktiivsus: 172%, hakkas looma, jäin kell 2 öösel magama

Neljapäev - et kell 6 hommikul ärgata, sest uni läks ära. Jalutasin linna peal 8,77km + 1,78km ja hiljem läksin tõuksiga autole järgi 4,83km. Et trenniks ei pea, aga liikusin.
Aktiivsus: 204%

Reede - jalutasin 4,51km + 1,13km + 1,23km, trenni ei teinud, aga liikusin.
Aktiivsus: 170%

Laupäev - jalutasin 2,43 ja 1,06km, trenni ei teinud, aga liikusin, tuul oli maru kõrva, tegin suurt kappide koristust.
Aktiivsus: 124%

Pühapäev - ärkasin vara, võtsin oma kompsud ja tõuksi (1,1km) ja sõitsin bussiga Eesti teise otsa. Suvel oli tekkinud plaan tädiga Tallinna rattateid avastada ja kuna suvi hakkas läbi saama, siis oli viimane aeg see ka ära teha. Pealinnas viisime mu kompsud ära (4,85km), panime marsruudi paika ja läksime rongile. Sõitsime Hiiule ja tulime sealt 20km Kalamajja (nt Harku järve äärest) ja võtsime edasi suuna Pirita ja Meriväljale. Meriväljal oli kodukohvikutepäev, käisime osasid uudistamas. Ja lõpuks jõudsime tagasi. Kokku tuli 45,14km 3h37m16sek, avg kiirus 12,47km/h, et minul selline rahulikum kulgemine, sai jutustada ja natuke kultuuri ja ajalugu ka teada. Väga tore, mõnus, vahva oli. Õhtul oli plaan teha süüa ja kooki, aga juhtus nii, et väikesest puhkamisest sai korralik uni... Olin küll õhtu jooksul paar korda üleval, aga põhimõtteliselt ärkasin järgmisel hommikul 7 ehk magasin üle 13h.
Aktiivsus: 221% bussisõidust 1 inactivity stampJah, olin Tallinnas ja teiste inimestega ühendust ei võtnud. Oli niimoodi vaja, Ei ole hetkel väga sellises hetkes, et läviks sõbralikult ja räägiks oma elust. Vabandan. Olen ikka lubanud suvel Tallinna ja külla jõuda, aga see suvi läks nagu läks. Praegu on aeg endale mõelda.

No comments: