Sunday, August 21, 2016

Puhkenädal ehk trennipäevik 15.08. - 21.08.2016


Ma arvan, et see tabel ütleb selle nädala kohta juba kõik ära. Minu ainus liikumine oli hommikune lehering (va laupäev), tööl käisin kõik päevad autoga. 


Esmaspäev - hommikune "kõnniring" 6,65km. Õhtul käisin massaažis. 
Aktiivsus: 122%

Teisipäev -  hommikune "kõnniring" 7km.
Aktiivsus: 109%

Kolmapäev -  hommikune "kõnniring" 6,5km.
Aktiivsus: 111%

Neljapäev -  hommikune "kõnniring" 6,78km. Esialgne plaan oli hiljemalt neljapäeval vä'ike tõuksiring teha... aga ma lihtsalt ei teinud. 
Aktiivsus: 138%

Reede -  hommikune "kõnniring" 6,75km; õhtul linnaskäik 4,10km, ja Hansa Hoovis käik 1,17km + 1,16km. 
Aktiivsus: 184%

Laupäev - mõni aeg tagasi sai end kirja pandud 17. Otepää Rattamaratoni matkasõidu distantsile, kus oli eraldi arvestus tõukeratturitel. Ma ei tea, mida ma ootasin, ei osanud vist midagi oodata. Läksin küll plaaniga, et võiks ju medali saada, aga tunne oli tühi, tuju samuti. Ratta laenasin Imrelt ehk sain Loodusturismilt. Meid väga palju ei olnud, aga piisavalt. Sai ka selgeks, et tugevat konkurentsi mul ei ole. Kuna startisime noortesõiduga, siis tähendas see seda, et rajal oli palju lapsi.. ja nende vanemaid. Esimesed 5km oli selles suhtes täielik piin, ei saanud üldse minema, langustel ei saanud sõita, mäest üles ei saanud sõita, metsas ei saanud sõita... lihtsalt ei olnud aimugi, mis liigutuse need eesolevad lapsed järgmiseks teevad ja kohati oli väga ohtlik. Aga mingil hetkel tuli kruusatee ja asfalt ja kergliiklustee, siis läks kohe paremaks. Aga ei tulnud sellist hoogu ja minekut nagu tavaliselt. Polnud sellist tunnet. Polnud sellist tuju? Ma ei andnud endast kõike, ma ei andnud parimat, ma andsin nii palju, et olla naistest esimene. Organism on väsinud. Mina olen väsinud. Rada oli huvitav. Mõni laskumine oli päris õudne ja noh.. ma ei laskunud.. nagu ei saanud ka üles. 22km asemel näitas minu kell kokku 25,33km. Joogipunkt oli väga kaugel. Ilm oli ilus. Nägin rajal ühe sõbranna venda. Rajal oli kõike... Rada oli huvitav, aga kuna maastik, siis tegelikult mitte mulle. 
Kokkuvõtlikult siis tuli kella järgi raja pikkuseks 25,33km ajaga 1h48min55sek (ametlik aeg), keskmine pulss 166x'. 
Aktiivsus: 323%Pühapäev - magasin kaua (kella 9ni on minu jaoks kaua), üldse ei tahtnud voodist välja tulla. Väsimus. Lihtsalt väsimus. Sõitsin mitu tundi autoga ja olen Eesti teises otsas. 
Aktiivsus: 81% (20.30)


Selline laupäev:

Nüüd on mul puhkus ja ma ei tea, mis ma teen.

No comments: