Tuesday, August 16, 2016

Trennipäevik 08.08.-14.08.2016

 
Raske nädal oli. Eelkõige sellepärast, et terve nädala olin paigast ära ja see mõjutas lihtsalt kõike. Esimesed kolm päeva olin rõõmus, et mulle vähemalt kohv ja kurk alla lähevad, neljapäev suutsin juba midagi süüa ka. Nädala alguses olid reielihased sprindist valusad. Ma ei oska suurt midagi öelda. Üldiselt läksin ma igal õhtul koju, üritasin natuke üleval olla ja läksin voodisse, et magada.
 
 
Esmaspäev - hommikune "kõnniring" 6,6km;  tõuksiga tööle 6km, aga väikese vahepeatusega ja õhtul koju 6km 17min29sek (avg 146x'). Ja õhtul pidin veel jalutama 4,8km.
Aktiivsus: 249%
 
Teisipäev - hommikune "kõnniring" 7,75km (reklaamipäev, oi mul oli kopp ees);  tõuksiga tööle 6,1km 20min49sek (avg 153x') ja õhtul koju 4,4km 14min (avg 151x') - mul oli kopp nii ees, et läksin lühemat kaudu koju.
Aktiivsus: 219%
 
Kolmapäev - hommikune "kõnniring" 7,8km (ma ei kannata reklaami); kuna aeg oli puhkuseks, siis tööle läksin autoga; õhtul pidin küll sõbrannadega kohtuma, aga lihtsalt ei jõudnud, läksin kell 7 voodisse, et enne 10 ärgata ja Alma Linnasprindile minna.
Õhtuks hakkas veidi tibutama. Läbi une kuulsin, et lapsed lärmavad väljas ja mõtlesin, et mida nad küll enne kella 4 hommikul seal teevad... Läks veidi aega ja siis sain aru, et kell on alles pool 10. Magasin kuni sõbranna helistas ja võtsime suuna Raadile. Me ei olnud varem ööetapil käinud (eelmine aasta kuupäevad ei sobinud). Lambid olid peas, aga need tundusid üsna mõttetud. Startisime üsna esimeste seas, jalad said kohe läbi märjaks, eriti ei komistanud ega kukkunud. Esialgu läks meil jälle see augustamine valesti, võiks ju mõne aastaga selgeks saada või juhendit lugeda, aga ei... susserdasime ja pusisime ja lõpuks trahve ei saanudki. Kokku tuli meil seal 3,22km ajaga 24min44sek (avg 169x')ja jäime naiste seas 6. kohale.  Raske oli. Olime mõlemad paigast ära. Sellest hoolimata on meil 8 päeva pärast uus etapp.
Aktiivsus: 213%
 
Neljapäev - hommikune "kõnniring" 6,65km;  üritasin puhata, olin jälle varakult voodis.
Aktiivsus: 140%
 
Reede - hommikune "kõnniring" 6,8km;  pool päeva olin tööl ja siis sõitsin autoga ruttu Põlvasse, et jõuda soojendust teha ja plaani pidada. Olin ka enda tõuksi kaasa pakkinud. Eurocupist kirjutan hiljem pikemalt, aga lühidalt öeldes tegin soojendust, sõitsin naiste kriteeriumi 12,75km 34min48sek (avg 180x') ja seejärel teatesõitu (ma sõitsin vist 4x). Kukkusin ja olen lõhki.
Aktiivsus: 364%
 
Laupäev - hommikune "kõnniring" 6,6km;  tuhar ja tagumised reielihased andsid kergelt öeldes tunda, jalad olid väsinud, ise väsinud ja endiselt pilla-palla. Oeh. Aga tõuks teeb ikka südame soojaks. Võtsin suuna taevaskoja poole ehk Salamaale. Sain maastikuratta, üritasin sooja teha, jalad olid eriti kanged. Ja sõitsin tõukerattakrossi 36km ajaga 2h41min03sek (avg 164x'). Raske oli. Raske Ja seejärel läksin Rakverre, et osaleda Ööjooksul - 10km netoaeg 1h00min52sek. Seejärel läksin sünnipäevale.
Aga Footbike Eurocupist ja sellest aktiivsusest kirjutan juba järgmine kord.
Aktiivsus: 735% !!
 
Pühapäev - uni oli katkendlik, olin üleval iga 1,5-2h tagant, unetunde jäi väheks, aga voodis ka ei püsinud. Jalad olid kanged, aga mitte nii hullusti, kui arvasin. Küll aga valutasid need nn kriimustused, pigem juba haavad. Kui istusin, siis ei saanud küll hästi liikuma. Tartusse jõudes olin kutu.
Aktiivsus: 61% :)
 
Tegelikult läks reede - laupäev väga hästi, lihtsalt ei ole seda päris õiget meeleolu. Nüüd siis viimased päevad leheringe ja siis algab puhkus.
 
 

No comments: