Tuesday, August 30, 2016

Trennipäeviku lisa

Jäi lisamata, et Otepääl tegin ilmselt paremale jalale kuidagi liiga ja nii on sellest ajast alates parem jalg valulik. Ma ei saa täpselt aru, mis on valus ja kuidas. Jooksusammude puhul annab korralikult tunda, esialgu oli tunne,. et ikka need lihased ja muu, mis jääb sinna, kus säär läheb üle labajalaks, aga samas on muud ka. Ka kiiremini kõndimine teeb korralikult haiget, samas rahulikult jalutades ei ole mitte midagi. Jalanõude puhul pole vahet (okei, kontsadel pole veel proovinud), aga teeb siis natuke muret. Kui rahulikult tõukerattaga olen sõitnud, siis ei ole aga midagi, niisiis kõigega see välja ei löö.

Kui olen tagasi tööl, siis vaatame treenriga jõusaalikava üle ja hakkab jällegi see hooaeg peale. Samal ajal tahaksin siiski võimalikult pikalt tõuksiga tööle minna, aga oleks vist paremat lampi vaja, sest tee ei ole valgustatud. 

Käesoleva nädala võtan veel rahulikult. Lihtsalt puhkan. Loen. Lebotan. Käin vahepeal kohvi joomas. Aga üldiselt e võta ühtegi kohustust ja ei planeeri enda aega üle.

No comments: