Friday, September 2, 2016

Glassjazz

Mingi aeg oli periood, kui ma eriti kõrvarõngaid ei kandnud. Ilmselt oli see kuidagi tüütu, käisin ju pidevalt trennis ehk vahetasin riideid, samuti pidev riiete vahetamine tööl enne tööpäeva algust ja kohe veel. Rääkimata sellest, et tegelikult ei tohi tööl ka kõiksugu kõrvarõngaid kanda, liiga rippuvaid näiteks. Ja nii kandsin kõrvarõngaid vaid teinekord välja minnes. Aga kevade poole muutusin natukene tublimaks, vaatasin, et mul on nii palju ilusaid kõrvarõngaid ja neid tuleks ju ometi kanda. Paraku peab tõdema, et olen mitmetest lemmikutest ühe ära kaotanud. Näiteks sain isa käest kingituseks keskkooli lõpetamise puhul imeilusad kõrvarõngad, mis täpselt minu stiil, ja kaelaketi, aga kõrvarõngastest vaid üks alles. Ja nii mitmete teistega. 
Mingil perioodil sain kanda kõiksugu suvalisi kõrvarõngaid, siis aga miski muutus ja jäin vaid hõbeda juurde (kuldehteid mul ei olegi). Nüüd saan natuke muud ka kanda, aga need peavad vabalt kõrvas olema ehk ma ei saa kanda selliseid nööbikesi ja muud, mis on kõvasti kõrvanaha vastas ja tagune ka veel taha. Sellepärast eelistangi selliseid natukene rippuvaid, mis püsivad niimoodi kõrvas, ei suru peale ja ära ka ei kuku. 

Tegelikult tahtsin ma selleni jõuda, et kas te teate, kui ilusaid ehteid teeb Glassjazz?! Nende kodulehel on kahjuks väga vähe pilte. Üks sõbranna kinkis mulle kord sünnipäevaks ühed kõrvarõngad, sellised ilusad rohelised ehk väga minulikud. Aga vot mingi aeg vahetasin riideid, tõmbasin mingi pluusi ülepea ja nii see üks sealt kõrvast minema lendaski. Niimoodi lendas, et üles ei leidnudki.. vannitoas ka kõiksugu pragusid ja kohti, kuhu see võis minna. Aga selle sama sõbrannaga käisime juunis kohvitamas ja just siis oli Glassjazz kaubamajas oma väikese letiga. Ja oh.. nii ilus. No nii ilusad. Sõbranna ostis endale ühed kõrvarõngad, mina ainult vaatasin, sest sel ajal oli korralik kokkuhoiupoliitika. Mõtlesin, et järgmine kord, kui näen kuskil, siis ostan; Seal need rippuvad rohelised, no minule loodud! Aga vot nüüd suve jooksul pole ma neid kuskil rohkem näinud (ja ei ole ma ka eriti Tartust ära käinud). 

Pilt Glazzjassi fb lehelt. Rippuvatest kahjuks pilti pole.


Ja nüüd natuke süda valutab. Nii väga tahaks endale neid ilusaid kõrvarõngaid. 
Egas midagi, tuleb oodata, kuni neid kuskil näen ja olgu või kokkuhoiupoliitika, ostan ma need ikka.

No comments: