Saturday, September 3, 2016

Puhkuse II nädal

Juba mitu tundi tagasi kirjutasin ära ühe postituse pealkirja, aga tundub, et kadus tuju seda kirjutada. Samas ega täpselt ei tea ka mida sinna kirjutada. Raske, kui ise ka päris täpselt ei tea, mida sa tahad, aga ometi kujutad seda kõike nii hästi ette, et kui seda näeksid, siis teaksid, et vot see, see ongi see. 
Puhkuse teine nädal on praktiliselt läbi. Ma usun, et võin öelda, et olen teinud seda, mida plaanisin. No mitte päris kõike, sest mõte oli enda elus ka selle kolme nädalaga midagi korda saada, aga ma ei tea, kas ma just selle korda saamise all mõtlesin riidekappi (?!). Eelmisel nädalal sai reedel käidud ka Hansa Hoovis, esines Smilers, pilet(id) olid mul olemas juba kevadest ja kuigi olin pikalt kindel, et lähen üksi, siis paar tundi enne kutsusin ühe tuttava kaasa. Enne sai natuke jutustada, kohvi juua ja elust rääkida, nii värske tuttav, et ei teagi temast veel suurt midagi. Õhtu lõpuks ikka sain teada ja ei suutnud ära imestada, kuidas ta ütles, et mina olen kuskile jõudnud.. Njaa. Komplimendiks sain selle, et olen mõistlik. Nojaa. Mitte just viimasel ajal, aga muidu küll. 

Ja suurem osa nädalast ma koristasin natukene või natuke rohkem. Ärkasin siis, kui uni ära läks. Lugesin raamatuid (täna kavatsen ka veel ühe ära lõpetada) ja seetõttu käisin ka raamatukogus. Sain kööki lõpuks uue vakstu või õigemine oli mul meeles mõõdud võtta ja siis sain selle poest ära osta. Kuskilt osta.ee'st või soov.ee-st ostsin ühe kasutatud kirjutuslaua. Selle sain eile kätte ja paigutasin asjad veidi ümber. Sain ka köögis asjad paremini paika, kuigi pliit ja külmkapp on natuke liiga lähedal. Kas külmkapil saab ka vaid ühe ukse suuna ära muuta või peab mõlemad muutma? Kui sügavkülma oma ümbertõstaks, siis saaksin liigutada seda rohkem seina poole ja pliidi ja külmkapi vahele jääks natuke suurem vahe. Kohvi olen joonud natukene liiga palju kodus. Tõesti palju. Ma jään vaid lootma, et tööle minnes see väheneb, sest seal ei saa nupuvajutusega uut tassi. Ja kuna leheringi enam ei ole, siis ei tohiks ka suur unesegane väsimus tööl kimbutada. Aga vot hommikuti on nüüd kaks tassi küll harjumuseks saanud. 

Üks hommik avastasin, et Terevisoon on tagasi, nii et nüüd kasutan jälle minuTV teenust ka, vahepeal ma ei loginud sinna vist kaks kuud. Muidu vaatan ikka Kirgede Tormi tv3 kodulehelt. Varsti hakkab Pilvede all. Aga millal ma kord neid kõiki sarju vaatama hakkan, mis kevadel pooleli jäid? Mul pole õrna aimugi. Tahaks ikka vaadata, mitmed jäid ju nii huvitava koha peal pooleli... aga ehk nendel pimedatel sügisõhtutel, kui vahepeal lugeda enam ei jõua. 

Nüüd on selline pime aeg, et kui hämaraks läheb, siis panen küünlad põlema. See teeb kõik hubasemaks ja soojemaks. 

Järgmise nädala plaanid on sarnased käesolevale nädalale. Teha seda, mis tunne on. Mitte võtta üleliigseid kohustusi. Ütlesin paarile inimesele, kellega olin lubanud vist kohtuda, et ma hetkel ei jaksa... ma pean muuga tegelema. Täpselt nii ongi. Kuigi jah, järgmisel nädalal on mul juuksur, kosmeetik, arst, hambaarst. Kõik erinevatel päevadel. Lisaks olen üks päev 8h koolitusel. Lisaks mahub sinna Cinamoni naistekas. Plaan on ka jõuda jõusaali ja tõuksima, sest käesolev nädal on küll parem kui eelmine, aga ... njaa. Lisaks veel lugeda ja tegeleda kirstuga, mis on juba väga hea ilme võtnud. Samuti tuleb välja mõelda, kuidas selle siia saame toimetatud. Ja siis peaksin välja mõtlema, kas 12.09 tahan tööle minna või võtan selle vaba päeva kohe välja. 

Kell on jälle liiga palju. Täidan märkmikud ja loen raamatu viimased 100lk.

NB: viimastel päevadel käib siit palju inimesi läbi, aga ometi vaid u 25% on vastanud nendele viiele küsimusele

2 comments:

Nele said...

Mina olen seda meelt, et kui pole tahtmist midagi teha siis ilmselt kulub organismile ära kas väike paus või kergem periood. Enamasti on küll see teema, et trenni minna on raske aga pärast saab tunda mõnusat surinat siis päris alati see ei kehti. Vahel ongi nii, et lähed trenni vastumeelselt ja ka trenni ajal ei ole tunne õige ning pärast ei tulegi soovitud mõnusat olemist.
Puhka, naudi sügist, ole niisama!

Sjuteist said...

Aitäh, neid lauseid oli praegu vaja. (: