Thursday, September 22, 2016

Selle sügisene viirus


Hakkasin kirjutama juba varem, aga siis sai haigusest tingitud väsimus minust võitu. Nii raske on haige olla. Selle tunde unustab nii ruttu ja kui see uuesti tuleb, siis niidab jalust. Ei tea, kus ma selle viiruse külge sain, aga ilmselt pole midagi imestada. Tavaline kurguvalu, mida leevendan õliaerosooliga ja joon palju ingveriteed, tee sisse panen ka Carmolisi tilkasid (oh, maksid nii palju), vajadusel on olemas ka Carmolisi kurgukommid. Nohu ravin nuuskamisega, loputan nina ikka soolaveega (ninaloputuskannuga) ja üks home-made rohi on ka olemas.Vahepeal käivad külmavärinad. Palavikku (veel) ei ole (ehk ei tule ka). Aga see jõuetus ja väsimus. Pea on samuti paks (väsimusest ja nohust). Nii jäävad ära trennid ja tööle olen läinud nüüd autoga. Eile õhtul olin nii läbi, et proovisin küll lugeda, aga üldse ei õnnestunud, ronisin kell 21 teki alla ja magasin. Hommikul tegin 6 aeg ruttu teed ja läksin tagasi teki all, tee jõin kuidagi ära, ärkasin alles kell 7.
Hommikuti on toad jahedad. Radikad külmad. Ja siis hakkavad tasapisi soojaks minema. Köögi oma oli ka õhtul külm, nii ma helistasin ja kurtsin muret, arvasin, et 3 on maksimum, aga tegelikult sai veel rohkem keerata. Nii hakkas vaikselt soojemaks minema. Kontrollin homme kell 6 ka radikaid ja kui külmad, siis annan teada. Sellisel kellaajal võiksid juba vaikselt soojaks minna, et oleks hea ärgata.

Eile tegin Sõbrantsile õunakooki. Pidin täna sinna autot korrastama minema, aga haiguse ja ilma tõttu (väga tuuline, pole õige moment veega möllata) jätsime selle ära. Laupäeval on üks LabürintiÖÖ, kuhu tahaksime minna, aga Sõbrants hoiatas, et jätavad minu koju, kui ma terveks ei saa. Eks see õige ole. 12. oktoober on juba järgmine naistekas Cinamonis, sel korral püüame piletid varem ära osta. Kes natukenegi tahaks tõukeratastega sõitu harjutada ja samal ajal Tartut avastada, siis sobiks väga hästi paarisorienteerumine 27. septembril.

Nägin täna öösel unes, et hakkasime reisile minema ja teel olid mõned takistused. Kui tööl raamtust vaatasin, siis tähendas see taaskord mingit elumuutust, Internetis olid muud jutus. Mitte et ma niimoodi usuks, aga tore vahepeal vaadata.

---
20.09.
Täna on taas selline päev, kui panen küünla põlema ja taustaks kõige kurvema laulu

21.juuni ja 20.september
22. november ja 10. september
21. veebruar ja 21. aprill
4. aprill
--

ja nüüd on õige aeg arvutist eemale minna, kuidagi pea pestud saada, teed teha, nina loputada ja voodisse pugeda. Jah, kell pole isegi pool 8.

No comments: