Sunday, September 4, 2016

Tasa ja targu ehk trennipäevik 29.08.- 04.09.2016


Midagi erilist siit tulemas ei ole. Ise hindan nädalat juba paremaks, sest natukene parem see ju oli. Jalutades teeb jalg endiselt valu, seetõttu pole jooksmist proovinud. Unegraafik on veidi sassis. Täna hakkasid paremal käel liigesed valutama. 

Esmaspäev - üsna korralikult jalutamist ehk 9,21km+ 0,61km + 2,27km + 1,15km ja sinna otsa veel tegelikult, kui ei pannud kella tööle. Tõuksiga oli vaja Kalamajast aga bussijaama sõita, see oli kuskil 5km - seljakott seljas, üks kott ühel pool lenksu, teine teisel pool. Selja sõitsin korralikult märjaks. Koju jõudsin hilisõhtul ja magama läksin keset ööd. 
Aktiivsus: 203%

Teisipäev - käisin linna peal ja jalutasin 6,77km, kodus koristasin. 
Aktiivsus: 148%

Kolampäev - käisin linna peal ja jalutasin 2,13km + 0,95km + 2,45km. 
Aktiivsus: 87%

Neljapäev - tundub, et ei teinud mitte midagi. Puhkus.
Aktiivsus: 78%

Reede - hommik jalutasin 3,7km; hiljem tegin tõuksiringi - raske oli end kodust välja ajada, tahtsin, aga samas ei viitsinud ja ei olnud seda õiget tunnet. Väljas oli ilus, aga üsna tugev tuul. Ei osanud kuskile sõita ka... autoteele ei tahtnud, linnast välja ei tahtnud.. nii võtsin suuna Ihaste sillale, üle Silla, üles mööda Ringtee tänavat ja veidi linnast välja viaduktini, pöörasin otsa ümber ja tuhisesin taganttuulega tagasi. Oleksin kokku tahtnud 20km, aga tuli 18,13km 58min37sek avg 136x', max 162x'. Üldiselt pärast oli tunne ikkagi hea. 
Kui veel Annekanali ääres olin, siis sain aru, et keegi on mul taga ja jälgib... lõpuks sõitis kõrvale ja küsis ikka, mis kiiruse see üles võtab ja mis kiirusega ma tavaliselt sõidan, oli üks selline soliidsem härra ratta seljas, kes sporti tegi, jutustaisme siis paarsadameetrit kuni teed lahku läksid. Ikka tore, kui tullakse küsima. Vastan alati hea meelega. 
Aktiivsus: 192%

Laupäev - ehm, jälle puhkus. Voodist sain välja alles pool 12. 
Aktiivsus: 74%

Pühapäev - hommikut alustasin kella 7 ajal, kui läksin tõuksima, olin üllatunud, et lihased annavad reedest veidi tunda. Keha oli kuidagi väsinud, ei saanud hoogu üles, kiirus jäi väikseks. Aga hommik oli ilus. Pärast vihma tuleb ju alati päike? 
Kokku 10,29km 35min01sek avg 135x', max 163x'.
Lisaks jalutasin 2,25km. 
Õhtul on plaanis sauna minna. 
Aktiivsus: 125% (kell 15.30)

Kuna väikesed sammud peaksid vaikselt edasi viima, siis järgmiseks nädalaks on plaan selline, et tõuksima 3x ja jõusaali 1-2x. Lisaks jalutamine. Võiks proovida joosta, aga see oleneb jalast. Aga kõike tunde ja enesetunde järgi, kui ikka üldse ei ole tunnet, siis ei tee. Hetkel on mul see võimalus. Kuulan organismi ja kuulan ennast. 


Parem.

Vasak. 

Kui on ilma, siis kannan kleiit ja seelikuid, kuna pole enam seotud, siis enam ei takista miskit.. vahel armid jäävad.

Ainult kass on puudu :)


Võib ka nii..

No comments: