Sunday, September 11, 2016

Trennipäevik 05.09.-11.09.2016Esmaspäev - pärast juuksurit seadsin sammud (sõitsin autoga) töökohta ja läksin jõusaali. Viimasest korrats oli möödas rohkem kui 3 kuud? Tegin soojendust 10min ellipticalil ja võtsin vaikselt ette jalapressi, seljatõmbed, kükid kangiga (eest hoides ja turjal hoides), rinnalt surumine, hantliga käsivartele, kõht, küljed... Lõuga proovisin tõmmata, aga kummita ei õnnestunud. Muidu tegin ikka 3 ringi, aga kükkide puhul lõi teise ringi lõpus mingi kramp vms reielihasesse ja nii ma küll alustasin 3. ringi, aga jätsin pooleli, ei hakanud riskima. Hoopis üritasin rullida ja tõesti leidsin ühe tohutult valusa koha. Jõusaalireening soojenduse, rullimisega tuli kokku 70min. 
Jalutasin u 2km. 
Aktiivsus: 155%

Teisipäev - oi-oi, enda meelest olin teinud kerge trenni, aga reielihased hakkasid teisiti arvama, hommikul polnud veel viga, aga kui trennist oli 24h möödas, siis oli ka õige valu käes.. kõik oli raske, istumine, tõusmine, trepid... Ohjah. Nihelesin terve koolituse. Aga jalutasin tublisti 7,8km. Õhtul oleks pidanud kodus rullima, aga selline lihtsalt ei jõudnud.
Aktiivsus: 103%

Kolmapäev - esialgne plaan oli teha taaskord jõusaali, aga reielihased ei olnud veel samameelt. Nii tegin ikka 10min soojendust ellipticalil ja kõige pealt rullisin neid jalgu, oi see oli valus, umbes nagu briljantrohelise valamine haavale. Kuna jalgu otsustasin hoida, siis tegin ülakehale, kõhule, seljale. Ja lõppu veel rullisin. Ja vahepeal venitasin. Ajaliselt kestis vaid 50min, aga mulle oli piisav.
Jalutasin u 2km. 
Aktiivsus: 87%

Neljapäev - ärkasin hommikul "vara" ja läksin tõuksima, ilm oli ilus ja piisavalt soe. Aga väga pikalt ei tõuksinud, jalad olid nagu olid, aga hiljem läksid paremaks. Kokku tõuks 12km 41min14sek (avg 146x', max 174x'), vahepeal filmisin :D. 
Jalutasin kokku 6 km. 
Aktiivsus: 180%

Reede - jalutamine 2,5+ km; koormustest, millest kirjutasin siin. Hiljem sõitsin palju autoga. Maale jõudes läksin voodisse ja magasin juba enne kella 22 õhtul..
Aktiivsus: 111%

Laupäev - .. ja ärkasin pool 12 päeval, oli alles pikk uni. Toimetasin ringi ja pärastlõunal tegin tõuksitiiru ehk 20km 1h03min59sek (avg 142x', max 165x'). Suhteliselt rahulikult võtsin, tõuksisin ema rattaga. 
Kell 21 juba magasin.
Aktiivsus: 185%

Pühapäev - tõuks 26km 1h20min26sek (avg 151x', max 185x'). Üleliigne suhkur oli vaja ikka kehast välja saada (see jätkub veel mõned päevad) ja ilm imeilus, niisiis tuli ikka sportima minna. Esialgne plaan oli ringiga (ehk Ihaste kaudu) minna Räpina ringile ja sealt Luunjasse ning tagasi Kabina ja Ihaste kaudu, aga tegin nii, et sõitsin niimoodi Luunjasse ja täpselt sama teed ka tagasi, lihtsalt nii hea oli kergliiklusteel sõita (see asfalt, mis Luunjast Kabinasse läheb ei ole kõige parem). Üritasin üsna rahulikult võtta, aga vahepeal tegin ka paar kiiremat lõiku.
NB: järgmine kord pane prillid pähe!
Aktiivsus: 224%

Viitna viadukt. Kunagi ammu-ammu oli üks ilus suvepäev ja me kõndisime sellest vanast viaduktist emaga üle, mäletan, et oli soe ja mul oli üks imeilus kleit, roosa, rohkem kleidist ei mäleta. Aga mäletan, kuidas ema rääkis, et selle viadukti alla ehitatakse kiirtee Tallinnasse. Sel ajal oli seal liivane tee ja võsa. Jah, ehitatigi, mitte päris selline kiirtee nagu välismaal, aga kohati siiski neljarealine, ainult aega läks kuskil 20a. 

No comments: