Sunday, September 25, 2016

Viirus murdis ehk trennipäevik 19.09. - 25.09.2016

Käesolevast nädalast ei ole mul pea mitte midagi kirjutada. Aga kuna ma seda iganädalasest kirjutan, siis kokkuvõtte teen ma ikka. Tabeli lisan kunagi hiljem.. ja see on praktiliselt tühi.
Hommikuvõimlemisest ei tulnud midagi, üldiselt ärkasin alles kell 7.Esmaspäev - hommikul oli enesetunne hea, veidike oli kurguvalu, aga suurt ei midagi. Panin ikka soojalt riidesse ja läksin tõuksiga tööle 6.08km 20min21sek (pulsiandur andis valeinfot), koju 6.05km 20min19sek (avg 143x'). Õhtul sai jalutatud kokku 5,65km. Läksin kell 20 voodisse. 
Aktiivsus: 162%

Teisipäev - sain kuidagi kell 7 voodist välja, füüsilise tervise suhtes kaebusi ei olnud. Kuna pärast tööd oli tegemist, siis läksin tööle autoga. Plaan oli õhtul aeroobne trenn teha, aga kõik sellised plaanid lendasid vastu taevast. Ei teinud midagi. Mõned jalalihased andsid rattamaratonist tunda.
Puhkapäev.
Aktiivsus: 70%

Kolmapäev - kurk oli valus ja see ajas enne kella üles, leidsin kuskilt kurgukommi ja see leevendas veidi. Mõtlesin, et see ainult kurk, tööle läksin tõuksiga, sest plaan oli õhtul trenni minna. Päeva peale läks enesetunne aina halvemaks, pea paksuks, külmavärinad, vaikselt hakkas nohu tekkima. 
Tõuks 6.05km 20min01sek ja koju 6km 20min52sek
Enesetunne oli koju jõudes halb, aga oli vaja käia raamatukogus ja samas ka apteegis. Jalutasin 3,85km. Jõin palju teed ja olin üsna varakult voodis. Nina loputasin ikka soolaveega. 
Olin haige.
Aktiivsus: 100%

Neljapäev - nina loputamine aitas mind nii palju, et nohu etapid möödusid kiiremini, jäi ära see pikk "nina kinni" periood ja see "nina jookseb periood". Enesetunne oli siiski kehv. Voodist sain vaevu välja kell 7 ja isu ka ei olnud. Palavikku välja ei kraadinud. Kurguvalu oli vähenenud. Jõin endiselt palju teed.
Trennile isegi ei mõelnud. Oli plaan autot pesta seest.väljast, aga ilm oli halb. Ja külm. Läksin taas kella 20 ajal voodisse.
Olin haige.
Aktiivsus: 41%

Reede - et ärkasin jälle vaevu kell 7 ja läksin taas tööle autoga, sest no mis teha. 
Nohu oli vähenenud, enesetunne siiski kehv. Külmavärinad olid alles. Jõin palju teed. Õhtul jalutasin 1,21km ja tundsin mütsist puudust.
Olin haige, trenni ei teinud.
Aktiivsus: 57%

Laupäev - uni läks kell 6 ära, aga püsisin voodis, toimetasin ja siis magasin edasi. Organism oli nii väsinud. Tegelesin projektiga "kirst". Magasin päeval ka. Auto sai pestud. Ja õhtul läksime sõbrannadega Maisipõllule orienteeruma, aga sellest kirjutan hiljem ehk natukene pikemalt. Orienteerusime kokku kuskil 2km (ja 1h). Tagasi Tartusse sõites tuli juba selline uni, et koju jõudes läksin kohe voodisse.
Trenni ei teinud. 
Aktiivsus: 194%

Pühapäev - ja ärkasin alles natukene enne kella 10. Jalutasin turule ja koju 2,45km. Ja siis veetsin üle 5h sõbranna pool. 
Puhkepäev. Viirus seljatatud.
Aktiivsus: 100%Proovime uuel nädalal paremini. Homme plaanin küll trenni minna ja treener peaks tagasi olema. 

Vahepeal sai otsustatud osaleda Valga X jooksul. Ehk siis takistusrajaga jooks. Mul ei olnud võimalus osaleda Tõrva Extrem jooksul ja Vägilase jooksul, aga vot lähen nüüd sügisel osalema. Rada alla 10km. Takistusi ei kujuta ettegi. Ma ei tea, mis ma arvan näiteks veetakistustest? (ehk neid ei ole, kirjas on, et saab märjaks ja poriseks?!). Jooks on TASUTA. Toimub esimest korda. Tulge ka!
Ja enne seda on Alma Linnasprindi viimane etapp ehk 5. oktoobril. 

No comments: