Wednesday, October 19, 2016

Päev 06 – Selle kuu eesmärgid ja miks

Lugesin seda teemat hommikul ja töö juures ning mõtlesin, et miks ma seda ära ei muutnud. Eesmärgid, mis eesmärgid? Millise kuu eesmärgid? Kas näiteks oktoobri eesmärgid või hoopis selle 30 päeva eesmärgid või praegusest ajast kuu aja eesmärgid? Üks küsimus tekitas nii palju teisi küsimusi.. ja samas, olen peas tõesti mingeid eesmärke mõelnud, aga kas need just jagamiseks on?!

Ütleme näiteks, et mis on selle 30 blogipäeva eesmärk - ühest küljest ehk tõesti, et igapäevaselt midagi lisada ning kui tean, et ei pääse ligi või pole aega, aga postituse sisu sellest suurt ei muutuks, siis on võimalik ka varem kirjutada ja avaldada õigeaegselt. Ega otsest eesmärki ei olegi. Või ehk kirjutada vahepeal ka muust..

Oktoobri eesmärgid: olen üsna kindel, et eesmärgiks oli alustada jõusaali treeningutega, sest hooaeg jõudis kätte ja see on kenasti täidetud; lisaks mõtlesin erinevaid võimalusi tööle minemiseks ja seegi täidetud (jala, tõuksiga, bussiga, autoga) põhjus selles, et harjutada autovaba elu ja samas ka liikuda, sest tunnen suvisest liikumisest puudust; eesmärgiks oli alustada hommikuti (võimelmisharjutustega), aga ütleme nii, et oktoober kestab veel; hoida raha kokku, sest muudmoodi seda oma kodu sissemaksuks ei kogune.. pangaarvel on seis üsna nigel, AGA kuu alguses kandsin kohe ühe summa hoiusele, et võib öelda, et see on täidetud; saada enda elu stabiilsemaks... still in progress; osalemine Valga X jooksul, sest teises sarnased jooksud jäid minule suvel ära, see sai tehtud ja voli vahva.

Mis oleksid eesmärgid järgmiseks üheks kuuks? Jätkata jõusaalitreenigutega, kuid sinna juurde saada aeroobne trenn, mis on jäänud täiesti tahaplaanile. Üks fotosessioon. Endiselt käia võimalikult palju tööle tõuksiga-jala, et liikuda-liikuda (ja auto arvelt raha kokku hoida). Hoida raha kokku, kuigi ma mõtlen, et raha tuleb-raha läheb, siis on asju, mida ilma rahata veel ei saa (oma kodu... või nagu isa ütleb, et pean leidma mehe, kellel on juba maja metsa servas :D). Saada korda unerütm ja vabaneda sellest väsimusest. Lugeda rohkem raamatuid. Panna end üldisesse järjekorda viimase tarkusehamba väljatõmbamiseks (teen seda juba üle kahe aasta), sest selles hambas on pisike auk, aga hetkel seda 60+ eurot pole kuskilt võtta, et paneks end järjekorda ja ootaks oma aega. Ja siis on see üks asi, mis peaks selgeks saama.. või ära lõpetama .. või ma ei tea ehk kõik või mitte midagi.

No comments: