Sunday, October 9, 2016

Plaanid ja tegelikkus ehk trennipäevik 03.10.-09.10.2016


Mõtlen ja plaanin üht, aga välja kukub hoopis teisiti. Hea on see, et jõusaalis sai uue kavaga alustatud. Halb on see, et reaalne aeroobne trenn jäi tegemata, ma ei sõitnud tõuksiga, ei käinud jooksmas (ja järgmine laup on vaja u 8km takistustega rajal joosta). Lisaks piinas mind kõrvavalu. Üldiselt olin väsinud ja kurnatud, magasin halvasti ja ärkasin hommikul tundega, et olen veel rohkem väsinud. Peas kumises pidevalt see, et reedel on koolitus ja minulgi on vaja ettekanne teha... jaa, ma teadsin seda juba tükk aega, aga ometi alustasin sellega alles esmaspäeval.

Esmaspäev - pärast tööpäeva kohtusime treeneriga jõusaalis ning pärast soojendust pani ta mind kükke tegema, et vaadata, mis mu max oleks. Polnudki varem seda proovinud. Algusestegin soojaks, siis lisasime raskust... Nii et lõpuks tuli eestkükk 55kg ja turjalt 65kg. Ma arvan, et sellega võib rahule jääda, sest viimased aktiivsed jõusaalis käigud olid vist aprillis... Nii et mis on uuesti märtsi lõpuks? :) Sellele järgnes kava.. on raske ja ei ole ka raske. Väsitav kindlasti, jalad saavad korralikult vatti, aga pärast oli hea olla! Jõusaal kokku 60min (kava oli sel korral 2 seeriat).
Aktiivsus: 144%

Teisipäev - jalutasin tööle 4,2km, pärast tööd linna 5,3km ja linnast koju 3,1km. Oi kui külm oli õhtul! Oleks tahtnud midagi veel teha, aga koju jõudes oli nii külm ja kõht nii tühi.. et sinna see õhtu läks. Aa.. no ja need jalad. Kõik kohad, kuhu mõned reielihased kinnituvad.. aiai. Liikumist ei seganud, aga andis kenasti tunda.
Aktiivsus: 169%

Kolmapäev - jalutasin tööle 4,3km, linnas jalutasin u 1km. Seejärel oli Alma Linnasprint sõbrantsiga, sel korral olime tublid ja kokku tuli 2,4km 8 punkti saamiseks, vigu ei teinud, väga kiired ei olnud, rajal jutustasime palju ja hinge kinni ei jooksnud. Hiljem jalutasin veel 2,35km.
Aktiivsus: 190%

Neljapäevpäev - pärast tööd jõusaal u 60min. Treenerit ei olnud, kava oli, aga juhendeid mitte. Kaks kolleegi aitasid, aga lõpuks jäime kõik jänni ja lõpu mõtlesin ise välja. Rohkem siis ülakehale ja kerele, aga polnud ka jalgu unustatud.
Aktiivsus: 128%

Reede - bussiga tööle, kiirelt tähtsamad asjad tehtud ja bussiga koolitusele Rakveresse. Tuli lausa 3 inacitvity stamp'i. Minu ettekanne läks hästi, alguses jalg värises, siis läks üle. Tegelikult õhtul jalutasin ka 1,3km. Aquas saime süüa ja juua. Kõik oli tore. Ööseks jäin Rakverre ja kell 8 oli juba tunne, et magaks.
Aktiivsus: 57%

Laupäev - kokku sai veidi jalutatud, mingi 4,3km. Õhtul jõudsin tagasi koju.
Aktiivsus: 106%

Pühapäev - toimetasin ringi. Linnas jalutasin.
Aktiivsus: 99%


Ja nii see nädal läks. Väljas on sügis. Tuul on kõle. Ikka tahaks tõuksiga käia. Sain teate, et miski ootab mind postkontoris, ma loodan, et see on pealamp! Aga uus nädal on ka selline, et esmaspäeval ja kolmapäeval jõusaal, teisipäeval jalutamine, neljapäeval sõbrannatamine.. nädalavahetusel jooks. 
Oleks aeg ka septembri numbrid kokku lüüa ja üks tee teha. Ning vastata nendele kirjadele, mis ma kõik eemale lükkasin alates kolmapäevast, sest ettekanne vajas koostamist.
Taustaks suvised Sinu saated.

PS: Eile käisin kõrvakliinikus ja valvearst vaatas mu kõrva.. Ütles, et kõrvadega nüüdseks korras ja seda valu annab lõualuuliiges. Johhaidii. Soovitas Ibumentini kuuri ja pehmet toitu.

No comments: