Sunday, October 16, 2016

Trennipäevik 10.10.-16.10.2016 ja Valga X jooks 2016Jõusaali trennid olid head.. aga muidu on suht muutusteta. Hommikuti ei suuda end varem voodist välja ajada, et neid harjutusi teha. Hetkel tunnen valu paremal alaseljas, mis lööb edasi jalga. Mingil määral on mul ikka mingi imelik nohu, et on ja ei ole ka. Lõualiigese valu läheb väiksemaks.


Esmaspäev - pärast tööpäeva jõusaal 60minutit. Kuna kohe kuidagi ei saanud kangi ligi, siis tegin kava teist päeva. Treener oli olemas ja selgus, et mõnda harjutust tuleb natukene teisiti teha, kui olin möödunud nädalal teinud. Eriti tore harjutus on "meremees", küljed saavad tuld. Hea trenn oli! 
Aktiivsus: 133%

Teisipäev - käisin haiglas ja ennelõunal jõudsin tööle, õhtul lihtsalt jalutasin kesklinna ja tagasi (leerikool)- kokku 3,9km. 
Aktiivsus: 93%

Kolmapäev - jõusaal 75min ehk siis põhiliselt alakeha päev kükkide ja asjadega. Üks kolleeg oli ka, tegi minu kava, võtsime lihtsalt raskusi vähemaks. Kükke teen 50-60% maksimumist ehk ei olegi väga raske (veel) - eest kükk 27,5 kg ja turjalt 32,5kg. Arenguruumi on piisavalt. Õhtul jalutasin 2,1km (ei mäleta miks või kuidas).
Aktiivsus: 143%

Neljapäev - jalutasin hommikul tööle 4,3km ja hiljem kesklinna kandist koju 2,9km
Aktiivsus: 129%

Reede - kõndisin tööle 4,3km ja koju 4,45km
Aktiivsus: 131%

Laupäev - jalutasin kolleegi juurde, et koos autoga järgmisse kohtumispaika sõita. Läksime kambakesi Valga X jooksule. Ilm oli külm, aga vähemalt polnud tuult. Läksime suure autoga ja ma rõõmsalt istusin taha, aga oi kui halb mul hakkas. Üritasin kuidagi hakkama saada, sest teadsin, et viimase Cerucali olin võtnud eelmine nädalavahetus bussisõidu ajal. Lootsin, et kohale jõudes ja välja minnes hakkab kohe parem, aga ei hakanud. Jõudsime umbes 15min enne starti, et eriti aega ei olnudki, hüppasime, et sooja saada. Meie üllatuseks saime me kaardid, mille järgi pidime jooksma. Kiibisüsteem oli vahva. Natuke pärast keskpäeva antigi start ja läksime. Kaart oli, aga jooksin teiste järgi, tekkis küll küsimus, kas see mööda lanki jooksmine on õige värk, aga läksin ikka edasi. Kõik punktid leidis kenasti üles, suht terve aja sai ühe kolleegiga sarnaselt joostud, nii oli meil lõpuks justkui viiene grupp, mehed lugesid kaarti ja naised siblisid järgi. Takistused olid toredad! Oleks võinud rohkemgi olla. Kuna me jooksime ka üsna palju metsas, siis võttis tempot maha... aga ise ma ronisin sinna metsa! Viimases punktis sai märjaks ka, et oligi õige aeg tempot lisada ja ruttu finišisse jõuda, et riided ära vahetada. Väga tore oli! Natuke kummaline oli kaardi järgi minna ja justkui "lõigata", aga mis seal ikka. Minul tuli kokku 6km ajaga 49min, eks vahepeal sai natuke kõndida ka, lisaks see mets ja takistused. Esimesel kilomeetril tõmbasin kurgu ja hingetoru nii valusaks, et järgmised 1,5km püüdsin sellest valust üle saada. Keskmine pulss 172x', max 199x'. 
Hiljem sai ruttu kuivad riided selga panna, käisime kambakesi suppi söömas ja autasustamise ajal seisid poodiumil kaks kolleegi! Nii tublid!
Tagasi sõites hakkas mul veel halvem, kui sinna minnes. Istusin vaikselt. Kolleeg tõi maja taha ära. Kodus tegin teed, sest külmavärinad käisid ka üle keha. Kui tee jahtus, siis suutsin juba magama jääda, aga õnneks ärkasin ja jõin tee ära. Mõned tunnid hiljem ärkasin ja andsin Draakonile süüa. Olin talle enne rääkinud, et ma täna olen kodus ja ei lähe kuskile.. ja siis ma magasin ja magasin ja magasin.. Ta vist solvus veidi, sest tal tulid hullutuurid peale. Kuigi ma õhtul lühikest aega üleval olin, siis ei avanud ma Internetti ega midagi, lihtsalt ei jõudnud. Jäin uuesti magama ja ärkasin pühapäeval kella 7 ajal (voodist ajasin end hiljem välja), sest kassike tahtis juba süüa.
Aktiivsus: 169%

Pühapäev - jalutasin linna ja koju ja siis käisin poes - kokku 8,1km. 
Aktiivsus: 104%


No comments: