Sunday, October 30, 2016

Trennipäevik 24.10.-30.10.2016Esmaspäev - jõusaalis 2. treeningpäev ja seeriad oli sel nädalal neli, samuti lisasin vähesel määral raskust. Töötas küll. Hea trenn oli! harjutusi tegin hoogsalt, sest olin kavast välja lugenud, et tempo kiire (kokku siis 65min). 
Aktiivsus: 149%Teisipäev - hommikul vaatasin aknast välja ja avanes selline pilt, aga minul oli plaan minna tõuksiga tööle ja seda ma ka tegin. Panin end riidesse ikka nii nagu enne. Hommikul ei olnud viga, oli natukene vesine, koju tulek oli raskem, sest siis oli libe, kiirust polnud ollagi, pidurdamine oli keeruline, aga tasapisi sai ikka koju jõutud. Tõuksiga tööle 4,3km x2. 
Seejärel jalutamine 4km (leerikooli ja koju).
Aktiivsus: 173%

Kolmapäev - pidin minema jõusaali, aga pärastlõunal tekkis selline väsimus, et loobusin sellest plaanist. Samuti olin lasknud ennast ära rääkida, et osaleda järgmisel päeval sisetriatlonil ja seetõttu tundus mõistlik jõusaal edasi lükata. Aga natuke oli plaan midagi teha ja nii panin koju jõudes kohe spordiriided selga ja pärast kohvi joomist tegin ühe 4km (26min48sek, avg 158) tiiru ehk kaks tiiru ümber kanali. Mõjus hästi.
Aktiivsus: 129%

Neljapäev - sisetriatlon toimus Arena spordiklubis, kus ma polnud ikka väga ammu käinud, aga kõik oli endiselt tuttav. Vahetasime töökaaslastega riided ja läksime saali. Üsna pea selgus, et naistest olimegi vaid meie neli, sest mujalt ei tuldud, aga mis seal ikka. Mehi oli rohkem. Vaatasime üle, kuidas asjad käivad, vahepeal selgus, et start lükkub edasi, sest basseini oli üks trenn vahele tulnud. Tegime sooja ja võtsime asja üsna vabalt. Ma olin kodust ikka trikoo üles leidnud, viimati kandsin seda ikka aastaid tagasi, siis kui veel vesiaeroobikas käisin (5 a tagasi?). Sportrinnahoidja, trikoo, lühikesed spordipüksid, spordipluus, sokid, tossud, pulsivöö andruiga ja pulsikell. Treener-sõbrants tegi mulle lisapatsi ka pähe, et oleks hea ujumismütsi pähe tõmmata. 
Niisiis oli meil naistel 5km wattbike, seejärel 1000m sõudmist ja seejärel 200m ujumist. Mina püsisin kogu aeg kolmandal kohal. Ujumine oli mõistagi kõige keerulisem, sest ma oskan ujuda seal mingisugust konna ja ulbin seal niisama, aga samas keegi meist ei osanud väga ujuda ehk kõik püüdsime seal konnaga hakkama saada :D 
Väga vahva oli. RASKE, aga vahva. Juba ratas väsitas ära, sõudmine siis omakord ja siis see ujumine. Oeh. Vähemalt vesi ei olnud külm.
Pärast saime kiirelt saunas istuda, pesus käia ja jõudsime veel meestele ka kaasaelada. 
Mina sain ajaga 20min04sek 3. koha (avg 179x'.. aga basseinis ei töötanud, välja sain, siis näitas ikka 180x'). 
Aktiivsus: 120%

Reede - tegin jõusaalis ära läinud trenni, alguses ei saanud üldse vedama. Natukene lisasin raskust ja seeriaid oli siis neli. Trenn oli hea. Lisaks venitused. Kokku jõusaalis alakehatreening 75min
Aktiivsus: 89%

Laupäev - hommikul oli toimetamist, õhtul oli Sõbrantsi pool saunaõhtu, naistekas. Sealt oli plaan viimase bussiga koju minna, aga selgus, et see buss ei sõitnudki eriti. Kokku tuli jalutamist 5,2km. 
Aktiivsus: 80%

Pühapäev - ja keset ööd jalutasin veel 6,2km. 
Ja siis on olnud lebotamispäev, saatjaks kõhuvalu.
Aktiivsus: 80% (kell 18)


Järgmine nädal on jõusaalis taastumisnädal. Endiselt võtaks eesmärgiks vähemalt ühe korra nädalas tööle jalutada (sel nädalal see ei õnnestunud). 
Kusjuures see, et ma kolmapäevase trenni ära jätsin, oli väga hea, sest eile-täna annavad jalalalihased suuremast koormusest korralikult tunda. 

No comments: