Saturday, November 19, 2016

jätk eilsele outfiti postitusele

väike detail...
Mulle väga meeldib see sinine kleit. Nüüd vajan üritusi, kuhu sellega minna. Lihtsalt paned selle selga ja tunned end veel ilusamalt. Esialgu see lõhik tundus hirmutav, aga ma harjusin sellega ära ja eilseks õhtuks oli see täpp i peal. Meil oli asutuse aastapäevapidu ja teemaks oli tegelikult James Bond. See oli ideaalne kleit. Kosmeetiku juures tegin meigi, aga juustega mässasin ise, läks eekord niimoodi. Lokid tulid välja :D Esialgu panin jalga sukad, siis vaatasin, et see paljas keha .. no kuidas ma lähen niimoodi? Panin sukkpüksid, olin ostnud ilma õmblusteta, sest kleidi alt paistis kõik läbi. Aga sellised toreda (ja kallid) õmblusteta sukkpüksid, et keskelt see üks korralik suur õmblus ikka jooksis ja see nii näha, et ma ei saanud niimoodi minna. Õigesti läks. Panin aga sukad uuesti jalga (ja ühe tõmbasin katki :D, et varuks olid ikka kaasas sukkpüksid). Enda jaoks jalga kõrged kontsad, kaela jätsin südame, sest lihtsalt nii on. Ja üleliia ehteid mul ei ole. 
Ja see väike detail sinna sukasäärde lisandus alles peol. Meil oli enda osakonna seltskonnas üks tõeline bondi naine, kellel see dekoltees oli vähemalt piltide ajaks, aga siis ma laenasin seda ja ülejäänud õhtu oli see minu suka vahel. Sobis sinna väga hästi. Kui ma enne ikka varjasin seda lõhikut... siis selle lisadetailiga ma seda enam tegema ei pidanud, sobis ideaalselt. 
Hetkel ühtegi päris head pilti ei ole, telefonid on telefonid, aga ma usun, et aparaadiga tuli ka midagi ilusat. 
Nii et ma tundsin end hästi ja ilusana. Ja selle kleidi.. või täpselt lõhiku ja suka ning lisadetailiga jäin silma ... ma ei tea, mul oli kohati tunne, et kõik vaatavad seda, aga paljud tulid ütlema, et näen hea välja, vastassoo kolleegide pilk läks selle peale küll kohe reiele, sest nad eelkõige vihjasid sellele, aga no, oli selline pidu James Bondi pidu. 
Natukene tantsisin ka. Ja natuke üritasin mõne väga purjus inimese teelt eemale hoida. Ja natukene tegime pilte. Ja natukene jõime veini ja vahuveini. Ja naersime. Ja tundsime end hästi.
Meil valitaks parimaid töötajaid. Minul on asutuses neljas aasta ja kolmandat korda olin parimate hulka valitud kellegi poolt, väga meeldiv! Ja tohutu üllatus, sest alles eelmine aasta olin.. ja üle-eelmine aasta. Nii sain järgmiseks aastaks kolm lisapuhkusepäeva. Kategooria parimaks sai sama, kellega seisime seal kaks aastat tagasi, kui oli parima uue töötaja valimine. Selline elu. Nii tore, ta on seda igati väärt!

Koju tulin hoopis tipa-tapa. Atlantis ei ole ju üldse kaugel ja kluppi ma edasi ei läinud. Mul oli kaasas "sussikott", kuhu olin pannud saapad, võtsin aga kleidisaba kätte ja tatsasin koju. 

Väga tore õhtu oli. :)

No comments: