Tuesday, November 15, 2016

Õnnelik mõtlemine

Pealkiri tuleneb sellest, et nädalavahetusel lugesin raamatut "Saladus" (Rhonda Byrne), aga pikemalt ma sellel ei peatu. Kirjutama ajendas mind hoopis see, et viimased kuu aega oli igapäevaselt mingi (lühike või pikem) teema olemas, aga nüüd sai see läbi, aga kirjutada nagu tahaks. Mulle väga meeldib Tikri projekt positiivsusest, hea lugeda. Aga mina siis kirjutan vahepeal niisama (näiteks Draakoni lollustest). 
Mul oli tööl täna 2x0,75l vett kaasas ja nii hea oli lõpuks vett juua! Ideaalis oleksin tahtnud selle esimese pudeli uuetsi külmkapist võtta, aga selleni ei jõudnud, lõpp läks kiireks. Teed jõin vähemalt kolm tassi. Hommikut alustasin ikka kahe kohviga (tavaline ja rasvakohv) ja nüüd õhtuga sama lugu. Täna sõin täidetud paprikat, homseks peaks olema natukene ahjuliha ja kõrvale teen lillkapsast-brokkoli. Hiljuti avastasin enda jaoks uuesti süldi! Mingi periood sõin seda üsna palju, aga samas olin sültide osas väga valiv, nüüd aga julgesin proovida mingit suurt pakendit, mis oli kuskil soodushinnaga. Ja nii hea! Kõrvale tuleb küll midagi sellist... rasvast teha (ikka lillkapsas ja brokkoli võiga), aga väga hea, ei pea järgmistel päevadel lõunasöökide üle pead vaevama. 
Homme plaanisin küll tööle jalutada ja siis bussiga linna sõita, aga keset päeva on vaja üks asi korda ajada... et pean autoga minema. Kuigi ma natukene mõtlen, et võib-olla jätan selle kohtumise ära... hommikuni aega veel mõelda. Aga kui siiski lähen, siis saan jalutada neljapäeval ja reedel. 
---
Ja pärast selle kirjutamist läksin ma voodisse. :) Nüüd on teisipäev.  

No comments: