Wednesday, November 2, 2016

Päev 20 – Mis on sinu meelelahutus?

Ma kohe ei jõua siia enne hilisõhtut.

Mis on minu meelelahutus?
Võib-öelda, et kohati lahutan ma meelt samamoodi nagu püüan hakkama saada negatiivsete emotsioonide ja olukordadega. Näiteks sport, mis paneb organismis head hormoonid möllama, oi kui raske on minna halva tundega sportima, aga nii hea on tulla paranenud emotsioonidega koju. Samal ajal see ongi meelelahutus, see tõukerattaga sõitmine, see teeb rõõmsaks, vahel on vahva ka inimeste reaktsioone näha (jaa, eks nüüd ollakse juba harjunud, aga ikka tehakse suuri silmi ja vahva, kui keegi ka kõrvale sõidab ja veidi juttu ajab, signaalitamine mulle väga ei meeldi). Ja siis jalutamine, olgu see siis üksi või kellegagi koos, puhas meelelahutus on jalutada, jutustada ja ringi vaadata.
Mulle meeldib kohvikutes käia ja kohvi juua, kuigi ma ei tee seda enam eriti tihti (sest 1. raha; 2. mul on kodus ka väga hea kohv), aga vahel harva on see ehk veel mõnusam, erilisem.
Kinos naistekad, alati on lõbus. Sama seltskonnaga naistekad.
Kodus olles on meelelahutuseks Draakoniga tegelemine, lugemine, selle blogi kirjutamine ja teiste blogide lugemine, küpsetamine. sarjade vaatamine veel ei ole.
Ja viimastel aastatel on lisandunud vahva tädiroll :)

Täna on hingedepäev. 


No comments: