Tuesday, November 15, 2016

Teisipäev

Eile juhtus niimoodi, et enne kella 9 tundsin, et olen väsinud ja mõtlesin veidi pikutada. Üsna ruttu sain aru, et pikutamisest ei piisa ja ronisin päris teki alla. Vahepeal käis küll Draakon möllamas, aga üldiselt oli väga mõnus ja soe. Täna hommikul aga ärkasin alles 06.50, njaa, äratuskell helises kell 6, aga sujuvalt lükkus see kogu aeg 10 minutiliste intervallidega edasi. Kiisuke käis vahepeal kontrollimas, aga üldiselt väga palju ei kiusanud.
Täna käisin ühte korterit vaatamas. Korter oli kena, aga aia kasutamine on aia kasutamine mitte enda aiamaa tegemine. 
Nüüd proovisin reedeseks peoks kleiti ja mõtlesin soengut. Meigi teeb kosmeetik, aga juustega saan ise hakkama - mis täpsemalt, see selgub reedel. Samuti kappan ringi kõrgetel kontsadel, et jalgu veidi harjutada. Lisaks sain tuttava käest valged riided, mida proovisin, et leeri lõpetamiseks midagi selga leida. Nüüd jäin kahe pluusi vahele, aega veel mõelda. Aga nii armas temast, et pakkus mulle enda asju! :) Aitäh. Muidugi tuleb midagi sooja ka veel selga mõelda, sest Jaani kirik on talvel selline ... jahe. Aga, kui istume, siis saame kohe jakid-mantlid peale panna. 
Täna sain raamatukogust taas ühe raamatu. Sõbranna on ikka usin.
Järgmine nädal lähen "õpin" kuidas inimesi nõustada suitsetamisest loobumiseks. Üks kahepäevane koolitus. Ei tea, kas minust just see nõustaja saab, sest ma ei ole veel kunagi suitsetamisest aru saanud ja pole seda ka proovinud (ja uhke selle üle). Ei kannata ma seda suitsuhaisu... ja endiselt ei kannata tööl seda, kui järsku niiii paljud suitsetamas on ja siis peab üksi osakonna eest vastutama (okei, praeguses töökohas see pole nii suur probleem, sest on ka teisi, kes ei lähe seda "värsket õhku hingama" ning kõigil on omad tööülesanded, aga haiglas oli see ikka väga hirmus... ja neid 10 minutilisi pause tuli 24h peale kokku ikka VÄGA palju). Aga mul on olemas see Allan Carr'i raamat ja hoopis põnevam on olnud lugeda Henry lugusid. 


Aeg-ajalt hüppab ta arvutitoolile ja on lihtsalt vahva.


Sellise on Draakoni reaktsioon, kui ma keset pimedust järsku tule põlema panen ja siis veel temast pilti ka teen (välguga).

Aga muidu ta kappas päris pikalt ringi oma kollase mänguasjaga. Oh ta oli nii vahva. Hüppas aga voodisse, tatsas veidi ringi ja pani jälle minema. Käesoleval pildil oli ta jälle ühe sule kätte saanud.

No comments: