Sunday, November 13, 2016

Trennipäevik 07.11.-13.11.2016


Kui on puhkus, siis on puhkus. Kui reedel tööle läksin ja küsisin jõusaali kaarti, siis kästi mul puhkuse ajal puhata mitte trenni ronida. Aga trennis oli tähtis nädal. Kõigeks, milleks tahan, jagub aega. Liikumist oli vähem, aga küll ka see tuleb. 

Esmaspäev: nagu eelmises postituses kirjutasin, siis käisin linna kaltsukaid läbi (suuremalt jaolt olin autoga), kodus koristasin, muud liikumist ei olnud. Puhkus.
Aktiivsus: 117%

Teisipäev - juba kell 9 olin jõusaalis. Algas uus kuu, lisasin raskusi ja tuli ka mõni harjutus juurde. Tempo oli kiire, trenn intensiivne. Mõnus! 95% ajast olin jõusaalis üksi. Trenn koos soojendusega 60min (tempo kiire!).
Õhtul lebotasin saunades ja basseinides ja suures pehmes voodis.
Aktiivsus: 145% 

Kolmapäev - hommikul saunad ja basseinid, vahepeal autosõit, kodus tukastamine, aga natukene oli vaja kõndida ka - ehk siis 2km. Puhkus.
Aktiivsus: 54% (spa-s ei kandnud, koju jõudes olin väss ja tudusin, lõpuks oli kellal aku nii tühi, et see oli mul üle 12h arvuti küljes)

Neljapäev - jalutasin linnavahel 5,1km. Endiselt koristasin.
Aktiivsus: 92%

Reede - jõusaali kella 9ks ei jõudnud, siis magasin alles, aga ennelõunal sai tempkas trenn tehtud (kükid!). Raskusi suurendasin, seeriaid oli sel nädalal kolm, lisaks olid lisaharjutused. Natukene rullisin ka pärast. Trenn kokku 70minutit. 
Lisaks jalutasin.
Aktiivsus: 132%

Laupäev - lõin lihtsalt lulli, lugesin raamatut.
Aktiivsus: 39% (ei oska kommenteerida)

Pühapäev - jalutasin seoses kirikus käimisega 4,7km. Ja siis tuli tunne, et tahaks end veel veidi liigutada. Nii panin trenniriided selga ja läksin õue. Jooksin/sörkisin 4km (27min26sek avg 158), nautisin seda. Annekanali ümber on valgustus, niisiis oli väga hea, aga natukene libe. Tore ikkagi. Ise jäin rahule. Järgmine kord juba pikemalt. Süvalihased said ka koormust seoses tasakaalu hoidmisega.
Aktiivsus: 146%

Järgmine nädal on jõusaalis seeriaid juba 4. Lisaks plaanin mingi päev või kaks päeva tööle jalutada, et natukene samme koguda. Mingi õhtu tahaks jooksma ka minna. reedel on aga pidupäev :)

No comments: