Sunday, November 27, 2016

Trennipäevik 21.11.-27.11.2016Nädal, mille hakkis ära koolitus pealinnas, aga tõi rõõmu, et sai tõuksiga tööl käia. Samuti sai seljatatud selle kuu kõige raskem jõusaali nädal. 
Mind on tabanud mingi väsimuselaine. Hommikud on täiesti võimatud, õnneks on mul kass, kes ei lase mul sisse magada. Õhtuti olen väsinud, pikutan, lähen voodisse, aga ju siis uni pole kvaliteetne, on ka neid õhtuid, kui seda und ei tule.. ei tule.
Vast lihtsalt pimedus. Veri on korras. D vitamiin täiesti normis. 

Esmaspäev - hommik oli nii soe, rõõmsalt sai tõuksiga rahulikult tööle kulgeda ja õhtul pärast trenni koju ehk 4,3km x2. Nagu ikka sõitsin rahulikult. 
Jõusaalis oli selle kuu kõige raskem nädal - 5 seeriat ja 60-70% maksimumist, ma tegin vist 65%ga. Aega ei kulunud küll kauem kui tavaliselt (75min), aga rahvast oli vähe, tempo korralik ja venitusi ei teinud, sest läksin veel tõuksiga koju.
Õhtul oli vaja veel jalutada. 
Aktiivsus: 189%

Teisipäev - jalutasin ja sõitsin bussiga (magasin) ja istusin terve päeva koolitusel ja õhtul jalutasin veel. Aga üldiselt kehalist aktiivsust väga palju ei olnud, aga keha oli väsinud.
Aktiivsus: 102%

Kolmapäev - samuti jalutamist natuke hommikul, pärastlõunal ja siis õhtul (üle 7,3km). Bussis taaskord magasin. Koolituse ajal sai istuda-istuda-istuda.
Aktiivsus: 85%

Neljapäev - tõuksiga tööle 4,4km; jõusaal 70minutit. Jõutrenn tuli kuidagi raskelt, kükkidel ja teistel alakehaharjutustel polnud viga, aga kõhulihaste ajaks olin kuidagi eriti väsinud. Tööpäev oli ka kuidagi närviline. Ja ilm pööras täiesti ära - nii jäi tõuks tööle ja läksin kolleegiga koju.
Aktiivsus: 155%

Reede - jalutasin tööle (4,4km) ja õhtul sõitsin tõuksiga (2m,4km) enna juurde ning võtsin auto. 
Aktiivsus: 98%

Laupäev - ärkasin kell 10, käisin metsas, ajasin asju, koristasin, õhtul jalutasin venna juurest koju 2km. Tahtsin veel palju koristada, aga väsisin ära ja läksin magama. 
Aktiivsus: 137%

Pühapäev - Draakon ajas mind kell 9 üles, tegime hommikusi toimetusi, koristasin (jälle ja ikka veel), läksin kirikusse ja hiljem jalutasin koju (kokku u 5km). Sporti ei tee. Tunnen, et olen väsinud. Jätkan koristamisega. 
Aktiivsus: 75% (kell 18)

Ilm on heitlik, nüüd on jälle maa veidi valge. Jõusaalis tuleb veidi kergem nädal (puhkenädal), aga tuleb ka uue kuu kava paika panna, kui maht kasvab. Homme lähen autoga, sest käin enne arsti juures, aga siis viin auto jälle vennale. Ja ülejäänud päeva siis kas jala või tõuksiga.. või kui väga vaja siis bussiga. No comments: