Sunday, November 20, 2016

Trennnipäevik 14.11.-20.11.2016Sel nädalal olid hommikud kuidagi rasked, aga sõbrake Draakon tegi oma tööd hästi (tal oli lihtsalt kõht tühi) ja ei lasknud mul liiga pikalt magada. Üks hommik ärkasin 6:50 :D Kahel hommikul tegin kõhulihaseid ja ühel hommikult plankingut. Pooltel õhtutel läksin enne kella 9 voodisse. 

Esmaspäev: korralik jõusaali treening (82minutit soojendusega), seeriaid oli 4, raskused samad, mis möödunud nädalal, võttis ikka korralikult läbi. Aga vahva. Vahepeal sai jutustatud ka.
Aktiivsus: 134%

Teisipäev - oli vaja autoga tööle minna, niisiis puhkepäev. Õhtul oli leerikool.
Aktiivsus: 85% 

Kolmapäev - jõusaalis jalapäev ehk kükid! (80 minutit), natukene venistasin ka. Millegi pärast see kõhukombo selle päeva lõpus ei ole just eriline lemmik, aga tehtud sai.
Aktiivsus: 138%

Neljapäev - jalutasin tööle ja peaaegu koju ehk kokku 8,1km.
Aktiivsus: 114%

Reede - puhkepäev, sest õhtul oli pidu! :) Aga tööle jalutasin - 4,3km. Ja õhtul tantsisin veidi.
Aktiivsus: 71%

Laupäev - teisel öötunnil jalutasin koju ja seejärel päeval veidi jalutamist (kokku 3,7km)
Aktiivsus: 73% (ei oska kommenteerida)

Pühapäev - ärkasin Ida-Virumaal (magama läksin ka ikka seal), sõitsin bussiga, jalutasin koju, jalutasin poodi ja koju, jalutasin uuesti poodi ja koju (jalutamine 3km). Ja siis tuli tunne, et tahaks ennast natukene liigutada ehk läksin jooksma. Nii mõnus oli! Tunne oli hea, jalad mõnusad, tee puhas, ilm hea ja soe, inimesi vähe, super! 5km 33min33sek (avg 156x').  
Aktiivsus: 162%

Homme tahan tõuksiga tööle minna. Jõusaali esmaspäeval ja kolmapäeval (5 seeriat). Teisipäeval ja kolmapäeval olin koolitusel ehk istun palju, kolmapäeva õhtul tahaks jooksma minna. Ja nädala teises pooles tõuksida. :)

No comments: